reklamı kapat

POPÜLER

Acer Chromebook 315

Öğrencileri hedef alan Acer Chromebook 315’in Türkiye fiyatı duyuruldu

Acer Chromebook 315 dizüstü bilgisayar Türkiye’de satışa sunuldu. Özellikle ev ya da ofis dışında çalışan yetişkinler, üniversite öğrencileri ve hareket halinde olmayı seven teknoloji tutkunlarına hitap eden bilgisayar uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor.

Kullanıcılar bilgisayarın pilini yüzde 100 şarj ettiğinde 12.5 saate varan kullanım süresi elde edebiliyor. Chrome OS yazılım desteğiyle gelen bilgisayarda Intel Celeron işlemcisi bulunuyor. 9.5 mm kalınlığındaki ekran çerçeveleriyle birden fazla dosyanın hızlı ve kolay bir şekilde aynı anda önizlenebilmesini sağlayan cihazın klavyesinde sayısal tuş takımı da bulunuyor. Intel Gigabit Wi-Fi ve 2×2 MU-MIMO’ya sahip Wi-Fi 5 (802.11ac) kablosuz anteni de bilgisayarın bağlantı noktaları arasında. Kullanıcılar bu bağlantı noktası sayesinde hızlı Wi-Fi bağlantısından yararlanabiliyor. Cihazda iki adet USB-C bağlantı noktası yer alıyor. . USB 2.0’dan 10 kat daha hızlı olan iki USB 3.1 Type-C bağlantı noktasına ek olarak Chromebook 315, iki USB 3.0 Type A bağlantı noktasını da kullanıcıyla buluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Acer Chromebook 315 dizüstü bilgisayarın Türkiye’deki fiyatı ne kadar?

Bilgisayar parlama önleyici özelliğe sahip ekranı ile kullanıcılara yüksek performans vadediyor. 15,6 inçlik ekrana destek veren bilgisayarın Türkiye’deki başlangıç fiyatı ise 5.999 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın