reklamı kapat

POPÜLER

On kaplan gücünde, hoparlörlü, akıllı ampul: Pulse LED

Akıllı cihazlar aracılığıyla kontrol edilebilen kablosuz ampuller, akıllı ev sistemlerinin vazgeçilmez parçası haline geldi. Son dönemde ise hibrit ürünler farklı teknolojileri bir araya getirerek yeteneklerine yetenek katmayı başarıyor. Dahili hoparlöre sahip kablosuz LED ampuller, en iyi hibrit bileşimler arasında yer alıyor. Sengled‘in tanıtımını gerçekleştirdiği Pulse LED ampul ise gücünü JBL kalitesiyle birleştirerek ortaya hem ses hem ışık ziyafeti çıkarıyor.

Advertisement

Geleneksel duylarla uyumlu olan Pulse ampul, entegre Bluetooth ve Wi-Fi teknolojisi sayesinde akıllı telefonlarla bağlantı kurarak uygulama üzerinden yönetilebiliyor. 6,8 watt gücünde dahili çoklu kanal stereo JBL hoparlörleri, akıllı telefon ve tablet üzerinden müzik aktarımına imkan veriyor. Ayrıca uygulama aracılığıyla Pulse ampulün ışık seviyesi yönetilebiliyor, ekolayzır ayarları yapılabiliyor, Pandora ve Spotify gibi çevrimiçi müzik uygulamalarına bağlanılabiliyor.

Pulse LED ampuller bir ana lamba ve bir kablosuz uydu lambadan oluşan ikili setler halinde satışa sunulmuş durumda. 170 dolar satış fiyatı bulunan Pulse’un bir ana lambasına yedi adet uydu ampul bağlanabiliyor. Ampullerin 25 bin saat ömrü olduğunu da ekleyelim.