reklamı kapat

POPÜLER

Smart Bulb Samsung

Samsung Smart Bulb akıllı ampul serisini duyurdu

Samsung şimdi de akıllı ampul serisini duyurarak Philips ve LG gibi firmalarla bir kulvarda daha yarışa girdi. Samsung’un açıklamasına göre 10 yıl çalışma ömrü bulunan bu ampuller bugün Frankfurt, Almanya’daki Light + Building (Aydınlatma ve İnşa) fuarında görücüye çıkarıldı.

Smart Bulb Samsung
LG’nin birkaç gün önce duyurduğu akıllı ampuller gibi internete bağlanarak çalışan LED ampul serisindeki ürünlerin kullanımı için altyapıda herhangi bir değişiklik yapılması gerekmiyor. Kullanıcılar bu ampulleri mevcut duylara takıp hemen kullanmaya başlayabilir. Bluetooth bağlantı özelliğine sahip ampulleri kullanıcılar doğrudan akıllı telefon veya tablet üzerinden kontrol edebiliyor.

Smart Bulb Samsung
Samsung’un ampulleri tasarım olarak çok büyük benzerlik taşıdığı Philips’in akıllı ampulleri gibi renk değiştirmiyor. Fiyatı ve piyasaya çıkış tarihleri henüz belirtilmeyen serinin hem ev hem de ticari kullanım tiplerine yönelik olduğu da açıklanan bilgiler arasında. Bakalım Samsung markalı akıllı ampuller Türkiye’deki yapı marketlere ne zaman gelecek.