reklamı kapat

POPÜLER

watch dogs

9 dakikanızı Watch Dogs’a ayırın [Video]

Ubisoft‘un heyecanla beklenen oyunu Watch Dogs, 27 Mayıs’ta çıkacak. Ancak çıkmadan önce oyunun çok oyunculu kısmı ile ilgili bir fikriniz olması için Ubisoft dokuz dakikalık bir video yayınlamış.

Advertisement

Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere çevrimiçi de oynanabilen Watch Dogs’un, çok oyunculu modundaki marifetlerini gösteren bir video yayınlayan Ubisoft, hayranların sabırsız bekleyişini de tetiklemiş. Çok oyunculu modda üç farklı oynanış tarzı gördüğümüz oyun, monotonluktan uzak akıcı bir performans sergiliyor.

İlk modda, Assassin’s Creed benzeri bir oynanış söz konusu. Şehirde dolaşıp insanların kişisel bilgilerini, sırlarını öğrenebilir, banka hesaplarını hackleyebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Ava giderken avlanayım demeyin çünkü siz de diğer insanlar kadar hacklenebilir durumdasınız.

watch dogs
Diğer bir modda ise oyuncular iOS veya Android platformlarına indirdikleri ücretsiz uygulama ctOS ile oyundaki hacklenebilir cihazları (helikopter, polis arabası gibi) kullanıyor. Konsol veya PC üzerindeki oyuncu kontrol noktalarından (checkpoints) geçerken, mobil cihazdaki oyuncu polise yardım edecek şekilde şehri hackliyor ve konsol/PC oyuncusunu sıkıştırmaya çalışıyor.

Üçüncü mod ise takım çalışmasına dayalı. Özel bir dosyayı ele geçirip şifresini kırmaya çalışan iki takım bir yandan da dosyayı birbirlerine kaptırmamaya çalışıyor. Dosyanın şifresini kırıp bilgiyi elde eden takım doğal olarak kazanıyor.

Oyunun çıkmasını bekleyemiyorsanız şimdilik bu video ile idare etmek zorundasınız. Watch Dogs’un sistem gereksinimlerini buradan öğrenebilirsiniz.

VİDEO

YouTube’a giriş için Google Chrome’da ZenMate eklentisi veya Hotspot Shield/VPN Express/TunnelBear gibi VPN uygulamaları kullanabilirsiniz.