reklamı kapat

POPÜLER

watchdogs

Bilgisayarınız Watch Dogs’u çalıştırır mı?

Geçtiğimiz yılın kasım ayında çıkması beklenen oyunun bu sene 27 Mayıs’a ertelenmesiyle bilgisayar kullanıcıların aklında tek bir soru vardı: “Bilgisayarım Watch Dogs’u çalıştırır mı?” Geçtiğimiz hafta sonu Ubisoft Steam sayfası üzerinden Watch Dogs için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini duyurdu.

Geçen yıl ekim ayında oyunun sadece 64bit sistemleri destekleyeceği internete sızan firmanın, bilgisayar için istediği minimum ayarlar şu şekilde: DirectX 11 GPU ve minimum 1 GB VRAM’e sahip olmalısınız, dört çekirdekli CPU (Intel Core2 Quad Q8400 ya da AMD Phenom II X4 940) ve 4 GB RAM de gereklilikler arasında.
watchdogs

Tabii minimum gereksinimlerde bu açık dünya hack oyunundan ne kadar keyif alırsınız bir muamma, fakat oyunun asıl önerilen sistem talepleri biraz daha farklı. 64bit olduğu sürece Windows Vista, 7 ve 8 isteyen oyun, DriectX 11 GPU kartla en az 2 GB VRAM istiyor. 8 çekirdekli CPU (3,5 GHz’le çalışan Intel Core i7-3770 veya 4 GHz ile çalışan AMD FX-8350 Sekiz çekirdek CPU) ve 8 GB RAM talep eden oyun için bilgisayarınızda 25 GB da yer olmalı.

Steam sayfasında yapılan duyuruların arasında ön sipariş hediyesi olan Blume Agent Pack de var. Blume Agent kostümü ve özel silahın dahil olduğu bu paketi ön sipariş vererek elde edebilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla görev ve kostüm içeren Deluxe Digital Edition’ı da Steam sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.