reklamı kapat

POPÜLER

RKS Kickscooter T8

Ön ve arka amartisörle gelen RKS Kickscooter T8 elektrikli scooter için yeni BİM fırsatı [8 Eylül 2023]

RKS Kickscooter T8 elektrikli scooter için BİM kampanyası duyuruldu. Ön ve arkasında yer alan amartisörlerle öne çıkan scooter bu sayede her türlü arazi ve yol şartında kullanılabiliyor.

600 watt’lık fırçasız motoru bünyesinde barındıran RKS Kickscooter T8 modelinde 10 inçlik lastikler yer alıyor. Scooter bu sayede konforlu bir kullanım deneyimi sağlıyor.  Scooter’ın menzil değeri resmi olarak açıklanmasa da aracın 30 ila 40 kilometre arasında bir menzil sunacağını belirtebiliriz. Piyasada satılan diğer elektrikli scooter’larda olduğu gibi bu scoter’da da menzil değeri kullanıma bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Saatte 25 kilometre hıza ulaşabilen araç 20 derecelik tırmanma açısı sunuyor. Model bu sayede şehir içindeki yokuşlardan rahatlıkla çıkabiliyor.  Scooter’ın pili 6 ila 8 saat arasında tamamen şarj olabiliyor. 120 kilograma kadar taşıma kapasitesi sunan aracın ön tarafında aydınlatma da bulunuyor. Bu sayede kullanıcılar scooter’ı gece sürüşlerinde de kullanabiliyor. Araçta gösterge ekranı da yer alıyor. Kullanıcılar bu ekran üzerinden scooter’la ilgili detayları görüntüleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

RKS Kickscooter T8 elektrikli scooter modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar?

BİM’de satışa sunulacak scooter’ın fiyatı ise 15.999 TL olacak. Kullanıcılar scooter’ı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabilecek. Kampanya 8 Eylül’de geçerli olacak. Yeni kampanya haberlerini de sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın