reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 10 Pro
OnePlus 10 Pro
OnePlus 10 Pro

OnePlus 10 Pro için tasarım resmi olarak gösterildi

2022’nin amiral gemisi telefon modellerinden OnePlus 10 Pro için firma resmi tasarımı paylaştı. Tasarım daha önce de sızdırılmıştı.

Resmi tanıtımı çok yakında olacak amiral gemisi akıllı telefon modeli OnePlus 10 Pro için resmi görsellerde siyah ve yeşil renkler karşımıza çıktı. Başka renklerinin olmayacağı düşünülen telefon, özellikle arka kısmıyla dikkat çekiyor. Burada yana uzanan kamera modülü ve üzerindeki Hasselblad logosu göze çarpıyor. Hasselblad telefonun kamera sistemine donanım ve yazılım desteği veriyor.

Henüz resmi olarak ön yüzü gösterilmeyen telefon, teknik olarak bakarsak 6,7 inç QHD+ 120 Hz LTPO OLED ekran üzerine kuruluyor ve gücünü yüksek performanslı Snapdragon 8 Gen 1 işlemciden alıyor. 5.000 mAh pilini 80W hızlı şarj ve 50W hızlı kablosuz şarj ile destekleyecek model, önündeki ekran deliğinde 32 megapiksel selfie kamerası taşıyacak.

Arkada ise Hasselblad imzalı 48 megapiksel + 50 megapiksel + 8 megapiksel kameralar bir araya gelecek. Telefonda bir periskop zoom sistemi ise olmayacak.Stereo hoparlör sistemi olacak ancak birçok benzeri gibi 3.5mm kulaklık girişi taşımayacak amiral gemisi OnePlus 10 Pro, kutusundan Android 12 + OxygenOS 12 arayüzü ile çıkacak.

OnePlus 10 Pro’nun yalnız olmayacağı da iddia ediliyor. Direkt olarak 10 Pro ile beraber lanse edilmeyecek ancak ileride normal OnePlus 10 da gelecek. Bu model yeni bilgilere göre gücünü MediaTel Dimensity 9000 işlemciden alacak. OnePlus Türkiye’de resmi olarak olduğundan bu telefonlardan bir tanesi ileride Türkiye’de de satılabilir.

Güncelleme: Telefonun ön yüzü için de resmi görsel geldi.

İlginizi Çekebilir: Karşınızda çok eğlenceli görünen kişisel ulaşım aracı