reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 8T
OnePlus 8T

OnePlus 8T için fiyat ve ekran sonrası pil ile hızlı şarj da netleşti

OnePlus firmasından amiral gemisi OnePlus 8T geliyor. Model iddialı duruyor ve önemli teknik özellikleri netlik kazanmaya davam ediyor.

OnePlus 8T, daha önce aktarıldığı kadarıyla 14 Ekim tarihinde resmi olarak tanıtılıyor. İşte bu model, açıklanan son resmi bilgilere göre 4.500 mAh pile üzerine kuruluyor. Pazarın en büyüğü olmasa da 4.500 mAh yeterli görünüyor ve bu pil telefonda 65W hızlı şarj ile destekleniyor. Bu sistemin pili yüzde 60 doluluğa sadece 15 dakikada getirebildiği aktarılıyor. Firmanın daha önceki paylaşımına göreyse model kesin olarak 6,55 inç 120 Hz bir AMOLED ekranla geliyor. Söylendiği kadarıyla 12GB RAM ve 256 GB depolama için 699 euro, 8 GB RAM ve 128 GB depolama içinse 599 euro fiyat etiketleriyle satışa çıkacak telefon, gücünü sürpriz olmadığı üzere Snapdragon 865 Plus işlemciden alıyor. Modelin arkasında dörtlü kamera sistemi bizleri bekliyor. Burada 48 megapiksel ana + 16 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameralar bir araya geliyor. 8T’nin başlangıç depolaması ise 128 GB olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 8T Türkiye’de satışa çıkmayabilir

Daha önce de söylediğimiz gibi OnePlus’ın cihazları uzun süredir büyük bir alışveriş sitesinde OnePlus Türkiye garantili olarak satılıyordu. Ancak şu an hiçbir model bahsettiğimiz bu satış kanalında elde edilemiyor. Modellerin stok bitirmediği, arka planda başka bir durumun olduğu akla geliyor. Halen OPPO ile bağlantılı OnePlus firması Türkiye pazarına gerçekten resmi olarak geliyor olabileceği düşünülüyor. Ya da telefonlar burada satmadığı için yeni stok gelmiyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi ekran altı kamera teknolojisi kullanıma çıkıyor