reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 9 5G

OnePlus 9 5G’nin kamera detayları açığa çıktı

OnePlus 9 5G modelinin kamerasıyla ilgili detaylar gün ışığına çıktı. Gelen son bilgilere göre yeni  modelde 48 megapiksel ana kameraya Sony imzalı 50 megapiksellik kamera ve 2 megapiksellik kamera eşlik edecek. Telefonda kullanılması beklenen 50 megapiksel ultra geniş açı kamera gerçekten de etkileyici görünüyor.

Kullanıcıların bu kamera sayesinde detaylı fotoğraflar çekebileceklerini şimdiden söylemek mümkün. Pro modeline bakıldığında telefonda 48 megapiksel ana kameraya 64 megapiksel ultra geniş açı ve 3.3 kat optik yakınlaştırma yapabilen telefoto kameranın eşlik edeceği iddia ediliyor. Hasselblad imzalı kamerayla telefonun iyi sonuçlara imza atması bekleniyor. Pro modelinde Hasselblad imzalı kameranın kullanılması beklenirken standart modelde Hasselblad kameranın yer alması beklenmiyor. Standart modele bakıldığında 120 Hz ve Full HD çözünürlüklü 6,55 inç Fluid AMOLED ekranın, Snapdragon 888 işlemcisinin, 8 GB RAM’in ve 128 GB dahili hafızanın yer alacağı iddia ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 9 5G modelinin fiyatı belli mi?

Pro modeline döndüğümüzde telefonda 4.500 mAh kapasiteli bir pilin yer alacağı iddia ediliyor. Telefonun 45 Watt kablosuz, 65 Watt kablolu şarj desteği sunacağından da söz ediliyor. 5G desteği de sunan modelin önümüzdeki ay tanıtılması bekleniyor. Giriş seviyesi modelin yurt dışındaki başlangıç fiyatının 899 dolar olacağı dile getiriliyor. OnePlus 9 modelinin fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın Türkiye’de satılan en son tableti