reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus 9 Pro
OnePlus 9 Pro

OnePlus 9 Pro taslak tasarımı ortaya çıktı

OnePlus 9 Pro modelinin taslak çizimleri gün ışığına çıktı. Teknoloji tutkunları tarafından merakla beklenen telefonun tasarımını Concept Creator kendince yorumladı.

Concept Creator tarafından hazırlanan konseptte kamera çıkıntısı göze çarpıyor. Galaxy S21 Ultra ve Galaxy Note 20 Ultra‘daki gibi bir kamera dizilimine sahip olan telefonda dört adet kamera yer alsa da konsept tasarımda iki adet kamera varmış gibi görünüyor. Yanlara doğru kıvrılan bir ekranın göze çarptığı telefonun sol tarafında kamera göze çarpıyor. Ekran delikli bir kamera tasarımıyla karşımıza çıkan OnePlus 9 Pro modelinde periskop kamerasının olup olmayacağı ise belirsizliği koruyor. Periskop kameranın yer alması durumunda telefonun yüksek değerlerde optik yakınlaştırma yapabileceğini söyleyelim.

Qualcomm’un Snapdragon 875 işlemcisinden güç almasını beklediğimiz telefonda 6,7 inç ekran yer alacağı iddia ediliyor. 120 Hz’lik AMOLED ekran sayesinde akıcı bir ekran deneyimi sunacağı konuşulan telefonda 48 megapiksel ana kameraya 48 megapiksel ultra geniş açı, 8 megapiksel telefoto ve 5 megapiksel özel renk kamerasını eşlik etmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus 9 Pro ne zaman satışa sunulacak?

Lazer otomatik netlemeli modelin önünde ise 16 megapiksel kamera bulunuyor. Telefonun önümüzdeki yılın mart ayında satışa sunulacağı iddia ediliyor.

Görseller LetsGoDigital‘dan alınmıştır

İlginizi Çekebilir

Firmanın dikkat çeken arayüzü yapısı MIUI 12