reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless

OnePlus’tan özellikleriyle şaşırtan üst düzey kablosuz kulaklık: Bullets Wireless [Video]

Bugün tüm detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz OnePlus 6‘yı tanıtan OnePlus, ayrıca “Bullets Wireless” adını verdiği yeni kablosuz kulaklık modelini de görücüye çıkarttı. Özellikleriyle şaşırtan “akıllı” ürün, gerçekten çok iyi görünüyor.

OnePlus 6‘ya 3.5mm kulaklık girişini koyan firma, Bullets Wireless ile kablosuz geleceğe giriş yapıyor. Suya ve toza karşı dayanıklı kulaklık, spor ve egzersiz için oldukça uygun bir gövde yapısına sahip. Arka tarafında yer alan mıknatıslar ile kullanılmadığı zaman birbirine tutulan kulaklık, kablo bölümünde ses kontrolü için fiziksel butonlar barındırıyor. Bu butonlardan bir tanesiyle ise kişiler dijital asistan Google Assistant‘a erişim sağlayabiliyor. Piyasanın en gelişmişlerinden olan Assistant ile birçok konuda telefonları cepten çıkartmadan bilgi alınabiliyor. Bir kulaklığın iyi sayılabilmesi için güzel ses vermesi gerekiyor. OnePlus Bullets Wireless bu konuda da çok iddialı görünüyor. 9.2mm sürücülere sahip olan kulaklık, yüksek ses yalıtımı, güç ve berraklık vadediyor. Bluetooth üzerinden yüksek kaliteli ses için aptX desteği bulunan ürün, alüminyum gövdesiyle çok sağlam bir seçenek oluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless
OnePlus Bullets Wireless

OnePlus Bullets Wireless, şarj konusunda benzersiz görünüyor

Yeni kablosuz kulaklık bünyesindeki USB Type-C portu üzerinden şarj edilebiliyor. Burada hızlı şarj desteği sunan kulaklık, sadece 10 dakikalık şarj ile 5 saatlik müzik keyfini garanti altına alıyor. Tam şarjla 8 saat götürdüğü belirtilen Bullets, kullanılmadığı zaman otomatik şekilde kapanıyor. Bu da pil ömrünü daha da yukarı çıkartıyor. Haziran ayında satışa çıkacak kablosuz kulaklık, 69 dolar / euro satış fiyatına sahip olacak.

Video