reklamı kapat

POPÜLER

Dikkat çeken yeni kablosuz kulaklık: OnePlus Bullets Wireless Z

Dikkat çekici yeni kablosuz kulaklık: OnePlus Bullets Wireless Z

Günün yıldız ismi OnePlus, OnePlus 8 akıllı telefon serisiyle beraber OnePlus Bullets Wireless Z kablosuz kulaklık modelini de tanıttı. İşte detaylar;

Daha önce sızıntısı yapılan OnePlus Bullets Wireless Z kablosuz kulaklık, firmanın bu alandaki en son çözümü olarak dikkat çekti. Cihazlar ile kablosuz olarak bağlantı kuran ancak kendisi kablolu yapıda tasarlanan ürün, bu açıdan birçok kişiyi oldukça memnun edecek gibi görünüyor. Çünkü böyle tasarımlarda kulaklıkları kaybetme derdi ortadan kalkıyor. Bu yapısıyla sporcular için de uygun olan kulaklık, kulaklık içi formunda tasarlanmış. Tam 20 saatlik pil ömrü bulunan ve hızlı şark ile 10 dakikada tam 10 saatlik bir dinleme ömrü kazanan model, 9.2 mm sürücüler üstüne kuruluyor. Bu konuda ses kalitesinin iyi olduğu belirtilen OnePlus Bullets Wireless Z kablosuz kulaklık, bir “düşük gecikme” moduna da sahip. Bu da özellikle oyunlar için güzel görünüyor. IP55 sertifikası bulunan yani tere karşı dayanıklı olan kulaklık, elbette bağlantı konusunda Bluetooth kullanıyor. Kulaklık bu açıdan diğer ürünlerle de kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Bullets Wireless Z kablosuz kulaklık uygun fiyatlı bir seçenek

Modelin açıklanan yurt dışı satış fiyatı 50 dolar seviyesinde yer alıyor. Türkiye’de resmi olarak satılmayacağını düşündüğümüz kulaklık, dört farklı renk seçeneğiyle elde edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir

OnePlus 8 serisinin rakibi, Türkiye’de de çıkan Xiaomi Mi 10