reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Buds Z2

OnePlus imzalı yeni kablosuz kulaklık için teknik detaylar paylaşıldı

OnePlus’ın yeni kablosuz kulaklığı OnePlus Buds Z2 için ilk taslak tasarım detayları sonrasında bazı teknik bilgiler de gelmiş durumda.

Direkt olarak OnePlus Buds Z üzerine konumlandırılacak OnePlus Buds Z2, geçtiğimiz aylarda 91 Mobiles tarafında sızdırılan en son ürünlerden olmuştu.

Gövdenin büyük, ön kısmın ise kısa olmasıyla ilk bakışta çok kullanışlı olacakmış gibi durmayan Buds Z2, son sızıntıya göre ANC özelliğine sahip yani aktif gürültü engelleme yapabilecek.

Dolby Atmos desteğini de taşıyacağı aktarılan ürün, bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanacak ve IP55 sertifikasıyla su ile toza bir seviye dayanıklı olacak.

Aşağıda gördüğünüz USB-C çıkışlı hazne ile toplam 38 saatlik pil ömrü sunacak bilgisi verilen kablosuz kulaklık, tek başına ise 7 saat boyunca görev yapabilecek.

Buds Z2 modelinin resmi olarak önümüzdeki 1-2 ay içerisinde lanse edilmesi bekleniyor. OnePlus artık Türkiye’de olduğundan bu ürünler ileride Türkiye’de satılabilir. Ancak henüz bunun kesin olmadığını belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Buds Z2 öncesinde OnePlus Buds Z neler sunuyordu?

Genel olarak standart bir tasarımı sahip olan ve 20 saat pil ömrü getiren şarj kutusunun arkasında bir buton yer alan OnePlus Buds Z, bağlantı için Bluetooth, şarj içinse USB-C kullanıyor. Cihazda 10mm sürücüler ve suya dayanıklılık özelliği bulunuyor. Aynı zamanda Dolby Atmos desteği de sunulanlar arasında bulunuyor. Bu model Türkiye’de de satılıyor ve fiyatı 391 TL seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın