reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Buds Z2 kablosuz kulaklık

OnePlus Buds Z2 kablosuz kulaklık gerçek olarak da sızdırıldı

OnePlus’ın yeni kablosuz kulaklığı OnePlus Buds Z2 için ilk taslak tasarım detayları sonrasında bu sefer gerçek bir sızıntı yapıldı.

Direkt olarak OnePlus Buds Z üzerine konumlandırılacak OnePlus Buds Z2, geçtiğimiz aylarda 91 Mobiles tarafından sızdırılan en son ürünlerden olmuştu. Şimdi ise ürün için gerçek görseller GizNext’ten geldi.

Resmi görselleriyle tasarımı oturan ve ilk taslaklara oranla standart ancak şık olduğu netlik kazanan ürün, siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte hazırlanmış. Buds Z2, eski ile yeni teknik bilgilerini harmanlarsak ANC özelliğine sahip yani aktif gürültü engelleme yapabilecek.

Burada 40dB kadar gürültü engelleme getireceği aktarılan ürün, bunun için bünyesindeki üç farklı mikrofonu kullanacak. Bu mikrofonlar elbette telefon görüşmesi konusunda da aktif olarak görevde olacak.

Dolby Atmos desteğini de taşıyacağı aktarılan ürün, bağlantı için Bluetooth 5.2 kullanacak ve IP55 sertifikasıyla su ile toza bir seviye dayanıklı olacak. Modelin haznesinde ise IPX4 sertifikası sunulacak. Hazne sadece sıçramalara dayanıklı olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Buds Z2 kablosuz kulaklık Türkiye’de de satılabilir

USB-C çıkışlı hazne ile toplam 38 saatlik pil ömrü sunacak bilgisi verilen kablosuz kulaklık, tek başına ise 7 saat boyunca görev yapabilecek. Buds Z2 modelinin resmi olarak önümüzdeki 1-2 ay içerisinde lanse edilmesi bekleniyor.

OnePlus artık Türkiye’de olduğundan bu ürün ileride Türkiye’de satılabilir. Ancak bu halen kesinleşmiş değil. Firmanın Türkiye’ye gelmeyen ürünleri de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın