reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Buds Z2

OnePlus’ın yeni kablosuz kulaklığı OnePlus Buds Z2 böyle görünebilir

OnePlus’ın yeni kablosuz kulaklığı OnePlus Buds Z2 için ilk taslak tasarım ortaya çıktı. model şimdilik biraz garip görünüyor.

Direkt olarak OnePlus Buds Z üzerine konumlandırılacak OnePlus Buds Z2, 91 Mobiles tarafında sızdırılan en son ürünlerden oldu. Yakında lanse edilecek denilen model, @OnLeaks imzalı tasarımlarıyla yukarıda da dediğimiz gibi biraz garip duruyor.

Gövdenin büyük, ön kısmın ise kısa olmasıyla ilk bakışta çok kullanışlı olacakmış gibi durmayan Buds Z2, elbette ticari sürümüyle çok daha iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkarılacaktır.

Oldukça uygun fiyatlı olması beklenen kablosuz kulaklık, yuvarlak yapılı bir şarj haznesiyle karşımızda. Bağlantı için USB-C kullanan kulaklık için şimdilik başka hiçbir teknik detay bilinmiyor.

Buds Z2 modelinin resmi olarak OnePlus 9RT akıllı telefon ile beraber lanse edilmesi bekleniyor. OnePlus artık Türkiye’de olduğundan bu ürünler ileride Türkiye’de satılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Buds Z2 öncesinde OnePlus Buds Z neler sunuyordu?

Genel olarak standart bir tasarımı sahip olan ve 20 saat pil ömrü getiren şarj kutusunun arkasında bir buton yer alan OnePlus Buds Z, bağlantı için Bluetooth, şarj içinse USB-C kullanıyor. Cihazda 10mm sürücüler ve suya dayanıklılık özelliği bulunuyor. Aynı zamanda Dolby Atmos desteği de sunulanlar arasında bulunuyor. Bu model Türkiye’de de satılıyor ve fiyatı 391 TL seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Türkiye ihtimalli Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın