reklamı kapat

POPÜLER

Huwaei Watch 3

Huawei Watch 3 kullanıcıları için faydalı bir özellik yayında; işte detaylar

Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Huawei Watch 3 hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Huawei, kendi harita servisi Petal Haritalar’ı akıllı saat kullanıcıları için kullanıma sundu.

Huawei Watch 3’teki AppGallery’den kolayca indirilebilen Petal Maps, navigasyon verilerini doğrudan akıllı saate aktarabiliyor. Kullanıcılar kullanıcıların yürürken veya bisiklete binerken bileklerine bakarak yol tariflerine anında erişim sağlayabiliyor. Petal Haritalar 1.9 sürümü, yeni trafik durumu güncellemeleri, hava katmanları, uydu haritaları, sürüş navigasyonu ve favori yer listeler gibi yeniliklerle geliyor. Yeni güncellemeyle birlikte sunulan diğer ise şöyle:

İşe gidip gelme kartları: Bu özellik, kullanıcıların eve dönüş yollarında mümkün olan en verimli şekilde gezinmelerine imkan tanıyor. Petal Haritalar, kullanıcıların evlerinin ve ofislerinin konumunu girmelerine, işe gidiş geliş saatlerini ve rotalarını hızlıca kontrol etmek için kısayol kartları oluşturmalarına olanak tanıyor.

Hava Durumu Katmanı: Yeni hava durumu katmanı özelliği, dikkat çekici animasyon özellikleriyle kullanıcılara nereye gittiklerine dair tahminler hakkında ayrıntılı bir fikir veriyor. Yeni ve geliştirilmiş eklemeyle, hava durumu bilgileri ilgi çekici animasyonlu efektlerle doğrudan harita üzerinde görüntülenebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uydu Haritası ve Arazi Katmanı: Yeni ve geliştirilmiş Uydu Haritası, kullanıcılara uydu görüntüleri aracılığıyla seyahat ettikleri manzaralara karmaşık bir bakış sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü harita, kullanıcıların coğrafi özellikleri kesin bir doğrulukla tanımlamasına olanak tanıyor.

Gerçek Zamanlı Trafik Koşulları: Yeni güncelleme ayrıca, kullanıcıların bir bakışta görebilecekleri, ilerideki trafik hızını göstermeye yardımcı olan, takip edilmesi kolay gökkuşağı renklerini de tanıttı. Sürücüler ayrıca karmaşık kavşaklarda gezinmeyi oldukça kolaylaştıran genişletilmiş kavşak haritası ekranlarını da kullanabilecek.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S