reklamı kapat

POPÜLER

Huawei Petal Haritalar

Red Dot’tan yeni güncellemesi yayınlanan Huawei Petal Haritalar’a ödül

Huawei‘nin navigasyon uygulaması Petal Haritalar, Almanya’nın prestijli Red Dot Tasarım Ödülünü kazandı. Ödülle birlikte ayrıca haritalama sisteminin yeni bir iyileştirme ve özellik güncellemesi de paylaşıldı.

Petal Haritalar için yayınlanan en son güncelleme, yeni kişiselleştirilmiş rota planlamasıyla geliyor. Daha kısa mesafe, daha kısa süre ve ücretsiz yollar ulaşım modu tercihleri ile akıllı öneriler dahil olmak üzere çok çeşitli kişiselleştirilmiş rota ayarları da uygulamada yer alıyor. Petal Haritalar artık 8 adet rota noktasının eklenmesini de destekliyor. Kullanıcılar gereksiz hedefleri de kolayca silebiliyor. Sistem kullanıcıları hiçbir noktayı kaçırmadan otomatik olarak diğer hedeflerine yönlendiriyor. Güncellemeyle birlikte daha iyi bir görsel deneyim de sunuluyor. Görüş açısı ve simüle edilmiş gökyüzü, ufkun doğru konumunu göstererek buna göre otomatik ayarlanıyor. Tüm Android’li telefonlarda kullanılabilen Petal Haritalar AppGallery üzerinden de indirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei, Petal Haritalar hakkında açıklamada bulundu

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu Türkiye Ülke Müdürü Allen Yao yaptığı açıklamada, “Petal Haritalar’ın Red Dot Tasarım Ödülüne layık görülmesinden onur duyuyoruz. Bu kadar prestijli bir ödül, Huawei ekibinin böylesine başarılı bir navigasyon aracı yapmak için harcadığı sıkı çalışmanın gerçek bir kanıtı. En son Petal Haritalar güncellememiz, yeni özellikleri sayesinde, kullanıcılarımız için en iyi destekleyici seyahat aracı haline getirdi. Yeni kişiselleştirilmiş rota planlaması ve artık mevcut olan ek 14 dil ile dünya çapında milyonlarca kullanıcı için de Petal Haritalar kullanılabilir hale geldi” dedi.

İlginizi Çekebilir

Geleceğin robotlarını dans ederken izleyin