reklamı kapat

POPÜLER

Grell TWS-1
Grell Audio
Grell TWS-1

Eski Sennheiser mühendisinden ANC’li kablosuz kulaklık: Grell TWS-1

Sennheiser’ın ikonik HD580 ve HD800 kulaklıklarında imzası bulunan eski Sennheiser mühendisi Axel Grell, 2019 yılında şirketten ayrılmıştı.

Grell, yaklaşık iki yıl önce Sennheiser’dan ayrıldıktan sonra Grell Audio’yu kurdu. Grell Audio, ilk kablosuz kulaklığını önümüzdeki ay yurt dışında satışa sunuyor. Kulak içi formda tasarlanan Grell TWS-1 isimli modelde 10 mm’lik sürücüler kullanılıyor. 10 mm sürücüyle güçlü bir ses performansı sunduğu belirtilen kulaklıkta cam malzemesinden üretilen dokunmatik panellere de sahip. Hibrit aktif gürültü engelleme teknolojisine de destek veren kulaklığın gürültüyü tamamen kestiği belirtiliyor. Özel bir gürültü engelleme teknolojisinin kullanıldığı modelde Qualcomm’un QCC5141 çipseti mevcut. Kulaklık, SBC, AAC, Qualcomm apta, Qualcomm aptX adaptive ve LHDC ses kodeklerine destek veriyor. Frekans tepki aralığı 20 Hz-20kHz olan kulaklıkta Bluetooth 5.2 bağlantı noktası bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun pil ömrüne sahip Grell TWS-1’in satış fiyatı ne kadar?

ANC açıkken kulaklık 6 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Alüminyumdan üretilen şarj kutusuyla birlikte kulaklık toplamda 34 saate kadar pil ömrü vadediyor. Şarj kutusu bununla birlikte kablosuz olarak da şarj edilebiliyor. Kasım ayında piyasaya sunulacağı açıklanan kulaklığın fiyatı ise 200 dolar. Kulaklığın satış fiyatına bakıldığında üst düzey bir kulaklık yolda olduğunu söylemek mümkün.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın