reklamı kapat

POPÜLER

huawei

Huawei Petal Search’ten ödül kazandıran oyun

Huawei, Petal arama motoru üzerinden ödül kazandıran bir oyunu yayınladı. Petal Search Türkiye ekibinin özel olarak tasarladığı oyun ile kullanıcılar hikayedeki gizemli bölümleri çözerek “Arkeolog Bilge” karakterine yardım ederken Türkiye’nin tarihi ve arkeolojik açıdan önemli yerlerini öğreniyor. Oyunun sonunda en orijinal final tahmininde bulunan 5 kişi ise P40 veya Huawei Watch GT 2 akıllı saatin sahibi olacak.

Oyuna 17 Şubat – 05 Mart 2021 tarihleri arasında katılmak mümkün. Oyunda, kullanıcılar Petal Search uygulaması veya petalsearch.com adresi üzerinden arama kısmına “Arkeolog Bilge” yazarak gizemli hikayeye dahil olup karşılarına çıkan soruları yanıtlıyor. Tüm soruları doğru yanıtlayan kullanıcılar son aşama olarak Huawei Mobil Servisleri sayfasındaki formu doldurup, ekran görüntüleri ekleyerek final tahmininde bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei dikkat çekici hediyeler sunuyor

Tüm Huawei mobil cihazları ve çoğu Android cihazda da kullanılabilen Petal Search’ün tasarladığı bu özel oyunda en çok oy alan yorumun sahibi 1 adet P40, en çok oy alan sırasıyla diğer dört yorumun sahipleri 4 adet Watch GT 2’den birini kazanacak. Oyunla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Ford’un yeni otomobil güvenlik sistemiyle tanışın