reklamı kapat

POPÜLER

OnePlus Buds kablosuz kulaklık
OnePlus Buds kablosuz kulaklık

OnePlus Buds kablosuz kulaklık nasıl görünecek? işte cevabı;

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden OnePlus’ın OnePlus Buds isimli ilk tamamen kablosuz kulaklık nasıl görünecek dersiniz? İşte cevabı;

OnePlus daha önce de söylediğimiz kablosuz kulaklık pazarına yabancı bir isim değil. Fakat firmanın mevcut modelleri şu an “askılı tasarımı” benimsiyor. Kabloları tamamen ortadan kaldıracak yeni model ise çok yakında geliyor. Direkt olarak OnePlus Buds adı verilen yeni model, yapılan sızıntıya göre hemen aşağıda gördüğünüz tasarımı benimsiyor. Tasarımsal olarak AirPods’tan çok ikinci jenerasyon Google Pixel Buds‘ı akıllara getiren model, yuvarlak hatlara sahip ve kulaklık için formunda değil. Şarj özellikli haznesinin kablosuz şarj destekli olduğu düşünülen kablosuz kulaklık, genel olarak dikkat çekecek gibi görünüyor. Bu modelin aşağıdaki haber üzerinden bir Türkiye ihtimali de bulunuyor. Ancak bunun henüz kesin olmadığını belirtelim. Kaynaklara göre OnePlus Buds ile temmuz ayında tanışacağız. Fiyat ise henüz sızmış değil.

OnePlus Buds kablosuz kulaklık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OnePlus Buds kablosuz kulaklık dikkat çekiyor

Firma ise halen bu model değil OnePlus 8 Pro ile gündemde. Akıllı telefon biliyorsunuz ilginç bir kamera detayına da sahip. Telefonun arkasında dörtlü kamera sistemi yer alıyor. Burada 48 megapiksel ana + 48 megapiksel ultra geniş açı + 8 megapiksel 3x optik zoom sunan telefoto + 5 megapiksel özel renk kamerası / filtresi yer alıyor. İşte bu en sondaki “renk filtresi kamerası”, aktif edildiği zaman bazı plastik objelerin içerisini gösterebiliyor. Firma bu kamerayı Çin merkezli olarak iptal etmiş durumda.

İlginizi Çekebilir

Karşınızda şişirilebilir elektrikli motosiklet