reklamı kapat

POPÜLER

Otomobil Fuarı

Fuar alanı hastaneye çevrildi; New York Otomobil Fuarı için yeni gelişme

Dünyanın en büyük otomobil fuarlarından biri olan New York Otomobil Fuarı hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Koronavirüs etkisini maalesef burada da hissettiriyor.

Koronavirüs salgını, 2020 yılında gerçekleşmesi planlanan çoğu etkinliği bire bir etkiledi. Tekstilden lojistiğe, taşımacılıktan otomotive kadar neredeyse her sektörü olumsuz etkileyen hastalık kötü bir duruma daha sebep oldu. Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük otomobil fuarlarından biri olarak kabul edilen New York Otomobil Fuarı, salgın önlemleri kapsamında tamamen iptal edildi. Tüm otomobil severlerin merakla beklediği, dünyanın en büyük otomobil organizasyonlarından biri olan New York Otomobil Fuarı, koronavirüs yüzünden ertelenmişti. Ağustos veya Eylül aylarında yapılması planlanan etkinlik için bu sefer 2021 işaret edildi. Böylece fuar 2020 senesi için tamamen iptal olmuş oldu. Amerika’da bu durumu olumlu karşılayan olduğu kadar iptal haberlerine kızanlarda var. Çünkü bir kısım özgürlüklerinin elinden alındığı iddia ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

New York Otomobil Fuarı 2021 yılında bizlerle

Fuarın yapımcılarından New York Automobile Dealers Association (GNYADA) Başkanı Mark Schienberg konu ile ilgili, “Katılımcılarımızı korumak için salgının başından beri valilikle ve kongre merkezi yetkilileriyle birlikte çalıştık. Kongre merkezinin bu zor zamandaki tavrıyla gurur duyuyoruz ve hizmet vermeye hazır olmasını anlayışla karşılıyoruz. Bu büyüklükte bir etkinliğin gerçekleştirilmesi için otomobil üreticileri ve sergi ortaklarının yapması gereken büyük planlamaları da anlıyoruz. Virüsün belirsizliği nedeniyle, 2020 etkinliğini gerçekleştirmenin akıllıca olmadığını hissediyoruz ve onun yerine daha iyi bir 2021 etkinliğine hazırlanmayı düşünüyoruz”

İlginizi çekebilir

Devrimsel özellikleriyle yeni 2008 ile tanışın