reklamı kapat

POPÜLER

Onvo OV55500

webOS yüklü gelen Onvo OV55500 Ultra HD TV için yeni A101 fırsatı [22 Şubat 2024]

 - Güncelleme: 22 Şubat 2024 13:08

Onvo OV55500 televizyon için yeni A101 fırsatı var. Önümüzdeki hafta yeniden A101’e gelecek televizyon HDR10 teknolojisiyle geliyor.  Yüksek Dinamik Aralık anlamına gelen HDR özelliği gelişmiş kontrasta imkan tanıyor.

2 yıl garanti süresi sunan Onvo OV55500 modelinde dört çekirdekli işlemci bulunuyor. Wi-Fi bağlantısına da sahip olantelevizyon bu sayede kablosuz internet deneyimi vadediyor. webOS işletim sistemi yüklü gelen televizyona Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamalar yüklenebiliyor. Televizyonda sihirli kumanda bulunuyor. Bu kumanda tek tuşa dokunarak televizyonu kontrol etmeye imkan tanıyor. Sihirli kumanda ile kullanıcılar televizyondaki fonksiyonları sadece işaretleyerek kullanabiliyor. Kumandanın üzerinde mikrofon da yer aldığı için televizyon sesli komuta da destek veriyor. T1i ile televizyon sesli kontrol imkanı sunuyor. LG Thinq uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan televizyona kablosuz fare ve web kamera bağlanabiliyor. Bu sayede kullanıcılar televizyon üzerinde görüntülü görüşmeler gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo OV55500 televizyon uygun fiyatıyla öne çıkıyor

Ekran yansıtma özelliği sayesinde telefon ve tabletteki görüntüler anında televizyona yansıtılabiliyor. 22 Şubat’ta A101’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 11.999 TL. Televizyon kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor. Cihazın A101’deki taksitli satış fiyatı ise 12.599 TL. Televizyonun satış fiyatına bakıldığında günümüz şartlarınde makul bir fiyata sahip olduğu görülüyor. Teknolojik cihazlara gelecek yeni kampanya haberlerini de aktaracağız.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın