reklamı kapat

POPÜLER

Onvo OVFRY09

12 litre hacim sunan şeffaf pişirme pencereli Onvo OVFRY09 yağsız fritöz için A101 fırsatı [11 Kasım-1 Aralık 2023]

ONVO OVFRY09 yağsız fritöz için yeni A101 kampanyasından söz etmek istiyoruz. 1 Aralık‘a kadar geçerli olacak kampanya kapsamında temin edilebilen cihaz, 1.800 watt güç sağlıyor.

12 litre hacim sunan yağsız fritöz görülebilir ön hazne tasarımıyla geliyor. Kullanıcılar bu hazne sayesinde pişen yiyecekleri kolay bir şekilde görebiliyor. Onvo OVFRY09 aynı zamanda dönebilen piliç çevirme aksesuarıyla geliyor. Kek tepsisine ve özel gözenekli ızgara teline de sahip olan fritöz otomatik kapanma özelliğine de sahip. Kullanıcılar büyük iç hacim sayesinde daha fazla yiyecek hazırlayabiliyor. Onvo OVFRY09 içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. Sıcaklığı 80 derece ila 200 derece arasında ayarlanabilen fritözde yüksek hızlı hava sirkülasyon teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Fritöz 90dakikaya kadar zamanlayıcı özelliğine sahip. Bulaşık makinesinde yıkanabilir sepeti bünyesinde barındıran cihazda ısı ve zaman kontrol paneli yer alıyor. Cihaz yüzde 80’e kadar daha az yağ kullanımı sağlıyor. Bu sayede kullanıcıların daha sağlıklı yiyecekler hazırlamasına imkan tanıyan cihaz hazır konumdayken kullanıcılara sesli uyarıda bulunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onvo OVFRY09 yağsız fritözün A101’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

Ön tarafında kontrol ekranının da yer aldığı fritöz A101’de satışa sunulmuş durumda. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 2.499 TL. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Fritözün taksitli fiyatı ise 2.674 TL.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER