reklamı kapat

POPÜLER

Opera’da ücretsiz VPN dönemi başlıyor

Bilgisayarda kullanmak için birçok farklı VPN yazılımı bulunuyor fakat bu yazılımlar genelde kısıtlı özellikleri ücretsiz sunarken bazı özellikler için ücret talep ediyor. Opera ise VPN’i tarayıcının içerisinde gömülü halde servis ederek kullanıcıları büyük bir zahmetten kurtarıyor. 

Opera’nın yeni sürümünde VPN’i kullanabilmek için özelliği aktif etmek yeterli oluyor. Ayarlara giderek özellik aktifleştiriliyor ve sonrasında internette güvenli bir şekilde gezinmek mümkün oluyor. Tarayıcı bazlı olan özellik kullanılırken farklı uygulamalarda kimliğin gizlenmediğini belirtmek gerekiyor.

Hiçbir üyelik gerektirmeyen özellikte herhangi bir kısıtlama da bulunmuyor ve kullanıcılar istedikleri süre boyunca VPN’den faydalanabiliyor. Var olan Opera sürümünü güncelleyerek söz konusu özelliğe kavuşabilir veya buradan Opera’nın son sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Opera’da ücretsiz VPN dönemi başlıyor” için 5 cevap

 1. Okan dedi ki:

  Oh be ZenMate ten gına geldi.

 2. Furkan dedi ki:

  Kardeşim, bir de imleme’yi doğru yapsaydın.. 🙂

 3. yukoko dedi ki:

  nasıl açılıyo

 4. Okan dedi ki:

  Bilgisayarda internetim olmadığı için yeni operayı indiremedim aşırı derecede yavaş internete de ZenMate sayesinde girebiliyorum orasi ayrı 🙂

 5. yigido dedi ki:

  Buradan; https://www.opera.com/tr/developer
  indirerek kullanabilirsin. Ayarlardan etkinleştir, tamamen ücretsiz ve kısıtlama yok.