reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X2

OPPO Find X2 için netleşen “Pro” detayı

2020’nin gerçekten en çok merak uyandıran amiral gemilerinden olan OPPO Find X2, artık kesin olarak netleştiği üzere yalnız gelmiyor.

En son 65W SuperVOOC hızlı şarj sistemiyle yolda olduğu ve bu sistemle pilini sadece 35 dakikada doldurabildiği ortaya çıkan OPPO Find X2, yeni resmi kayıtlara göre Find X2 Pro ile beraber lanse edilecek. Şimdiye kadar hep söylentisi gelen ancak şimdi kesinleşen Pro versiyon, firmanın en iyi donanımlarını taşıyacak cihazı olacak gibi görünüyor. Henüz Find X2 Pro’nun tam olarak nasıl farklar sunacağı bilinmiyor. Ancak bu modelin periskop kamerası gibi özel sistemler ile gelmesi bekleniyor. Tasarımsal olarak farklı olmasını beklemediğimiz Pro versiyon, şu an oldukça merak uyandıran cihazlar arasında yer alıyor. Bu modellerin Türkiye’de de satılması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find X2 için bildiğimiz teknik detaylar şöyle

Telefon gücünü Snapdragon 865 işlemci ve en az 8 GB RAM‘den alıyor. Cihazda Samsung Display tarafından üretilen 120 Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç 3168×1440 piksel bir ekran bulunuyor. 120 Hz yenileme hızını Samsung Galaxy S20 ailesinden farklı olarak QHD+ çözünürlükte de sunabilecek denilen amiral gemisi cihaz, bu açıdan sevindiriyor. Telefonun ekranı ayrıca MEMC çipi ile yüksek renk doğruluğu sunacak da deniyor. Find X2’nin Snapdragon X55 modem ile 5G desteği sunacağı da bilirken, aynı zamanda bir OPPO M1 yardımcı işlemcinin de adı geçiyor. Daha önce duyduğumuza kadarıyla bu işlemci güç yönetimi konusunda görev yapıyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlgili Video

Firmanın bu modelde olmayacak ekran altı kamera teknolojisi