reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X3

OPPO Find X3 Pro için özel bir “Mars” sürümü geliyor

Find X3, Find X3 Neo, Find X3 Lite ve Find X3 Pro modellerinden oluşan OPPO Find X3 serisi için yeni bir özel sürüm daha geliyor.

Bünyesinde mikroskop kamera yer alan ve arka tasarımıyla çok ses getiren amiral gemisi OPPO Find X3 Pro, 15 Mayıs tarihinde Mars Exploration isimli özel bir sürüm kazanacak.

Firmanın resmi olarak geleceğini duyurduğu sürüm, şimdilik nasıl bir fark taşıyacak bilinmiyor. Ancak bu modelin yukarıdaki tanıtım posterindekine benzer bir renk ile gelmesi bekleniyor.

Kaynaklara göre Mars Exploration sürümünde 16 GB RAM + 512 GB depolama yer alıyor. Biliyorsunuz Find X3 Pro gücünü Snapdragon 888’den alıyor.

Ayrıca bu telefonda özel bir kutu içeriğinin olacağı da düşünülüyor. Bu arada şirketten başka bir ürün daha geliyor. O da yeni bir Enco serisi kablosuz kulaklık olacak.

20 Mayıs tarihinde gelecek modelin, gelişmiş bir ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacağı iddia ediliyor. Henüz tasarımı görünmeyen kulaklık, merak uyandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find X3 serisi üç yıl güncelleme alacak

Geçtiğimiz günlerde bu resmi olarak duyuruldu. OPPO Find X3 serisi için üç yıl güvenlik güncellemesi verilecek. Bunu firma açık şekilde belirtiyor ve bu da elbette güzel görünüyor.

OPPO şimdiye kadar modellerine iki yıl güncelleme veriyordu. Bunun üçe çıkması daha önce de söylediğimiz gibi modellerin ömrünü ciddi şekilde artıracaktır.

OPPO’nun Find X3 serisinden bazı modelleri Türkiye’de de satmasını bekliyoruz. Çünkü Find X2 modelinin satışı uzun zamandır Türkiye’de resmi olarak yapılıyor.

Ancak OPPO Find X3 serisinden bir modelin Türkiye’ye resmi olarak gelmesi ciddi zaman alabilir.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın