reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X3 Pro Mars Exploration Edition

OPPO Find X3 Pro Mars Exploration Edition tanıtıldı; işte detaylar

Birçok farklı modelden oluşan OPPO Find X3 serisine Çin’in Mars başarına özel olarak hazırlanan OPPO Find X3 Pro Mars Exploration Edition eklendi.

Kısa süre önce tüm detaylarına aşağıda yer verdiğimiz bir gelişme yaşandı ve Çin, Mars üzerine operasyonel bir araç indirmeyi başardı.

İşte bunu kutlamak için hazırlanan OPPO Find X3 Pro Mars Exploration Edition, resmi olarak karşımızda yer alıyor.

Bu telefon direkt olarak Find X3 Pro üzerine kuruluyor ancak tahminlerden farklı olarak kırmızı / bordo / kahverengi tonlarda değil gri renkte geliyor. Bu renk sadece Mars sürümünde sunuluyor.

Arkasında “OPPO”, “Mars 2021” ve “Utopia Planitia ” yazıları bulunan telefon, ilginç olarak üç adet özel kamera filtresiyle geliyor. Aktarıldığı kadarıyla bu filtreler ile Dünya’da, Mars’taki gibi renklerde (Örnek yukarıdaki galeride) fotoğraf çekilebiliyor.

Özel bir Mars temasına sahip olan Mars Exploration Edition sürümünde, 16 GB RAM + 512 GB depolama yer alıyor. Bu model de normal OPPO Find X3 Pro gibi gücünü Snapdragon 888’den alıyor.

Ayrıca bu telefonda tahmin edildiği gibi özel bir kutu içeriği de bulunuyor. Bu aşağıda görebileceğiniz kutuda bazı özel belgeler yanında şarj cihazı ve bir kulaklık da yer alıyor.

Bu özel sürümün fiyatı 1.090 dolar seviyesinde olacak ve ilk satış Çin’de yapılacak. Bu sürüm global pazara çıkmayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find X3 Pro dahil tüm seri için üç yıl güncelleme alacak

Geçtiğimiz günlerde bu resmi olarak duyurulmuştu. OPPO Find X3 serisi için üç yıl güvenlik güncellemesi verilecek. Bunu firma açık şekilde belirtiyor ve bu da elbette güzel görünüyor.

OPPO şimdiye kadar modellerine iki yıl güncelleme veriyordu. Bunun üçe çıkması daha önce de söylediğimiz gibi modellerin ömrünü ciddi şekilde artıracaktır.

OPPO’nun Find X3 serisinden bazı modelleri Türkiye’de de satmasını bekliyoruz. Çünkü Find X2 modelinin satışı uzun zamandır Türkiye’de resmi olarak yapılıyor.

Ancak OPPO Find X3 serisinden bir modelin Türkiye’ye resmi olarak gelmesi ciddi zaman alabilir.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın