reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Find X3 Pro Photographer Edition

OPPO Find X3 Pro Photographer Edition için resmi detaylar geldi

Birçok farklı modelden oluşan OPPO Find X3 serisine yakında OPPO Find X3 Pro Photographer Edition da ekleniyor. İşte detaylar;

Hatırlarsınız kısa süre OPPO ile fotoğraf efsanesi Kodak arasında bir ortaklık kurulduğu ve özel bir telefonun yolda olduğu aktarılmıştı. İşte bu telefon karşımıza OPPO Find X3 Pro Photographer Edition adıyla çıkacak.

Buradan anlaşılabileceği üzere Kodak ortaklığının meyvesi direkt olarak Türkiye’de resmen satılmayan telefonlardan OPPO Find X3 Pro üzerine kurulacak. Resmi olarak gösterilen tasarımını sayfada gördüğünüz telefon, 16 Eylül tarihinde lanse ediliyor.

Telefondaki deri ile metal kısmı bir araya getiren arka tasarım, eski Kodak fotoğraf makinelerine gönderme yapıyor. Aşağıda yer alan özel bir kutuya ve kutu içeriğine sahip olan telefon, halen teknik açıdan bir fark taşıyacak gibi durmuyor.

Find X3 Pro Photographer Edition için henüz açıklanmış bir fiyat etiketi bulunmuyor. Bu telefonun Çin dışına çıkıp çıkmayacağı da henüz belli olmuş değil. Bunlar 16 Eylül tarihinde açıklanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Find X3 Pro daha önce de özel bir sürüm gelmişti

Geçtiğimiz aylarda Çin, Mars üzerine operasyonel bir araç indirmeyi başardı. İşte bunu kutlamak için Find X3 Pro Mars Exploration Edition hazırlanmıştı.

Bu telefon direkt olarak Find X3 Pro üzerine kuruluyor ancak tahminlerden farklı olarak kırmızı / bordo / kahverengi tonlarda değil gri renkte geliyor. Bu renk sadece Mars sürümünde sunuluyor.

Arkasında “OPPO”, “Mars 2021” ve “Utopia Planitia ” yazıları bulunan telefon, üç adet özel kamera filtresiyle geliyor. Aktarıldığı kadarıyla bu filtreler ile Dünya’da, Mars’taki gibi renklerde fotoğraf çekilebiliyor.

Özel bir Mars temasına sahip olan Mars Exploration Edition sürümünde, 16 GB RAM + 512 GB depolama yer alıyor. Bu model de normal OPPO Find X3 Pro gibi gücünü Snapdragon 888’den alıyor. Ayrıca bu telefonda tahmin edildiği gibi özel bir kutu içeriği de bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın