reklamı kapat

POPÜLER

Oppo Reno 2 ailesi Sıla reklamı

OPPO Reno 2 serisi için Sıla ve ünlü isimlerin yer aldığı yeni reklam [İzle]

OPPO Reno 2 serisi için Türkiye’de çekilmiş yeni reklamını yayınladı. Reklamda Sıla, Didem Soydan, Hakan Kurtaş ve Uraz Kaygılaroğlu rol alıyor.

OPPO Reno 2 serisini yepyeni bir reklam filmiyle kullanıcılara ulaştırıyor. Markanın Türkiye’deki temsilcisi olan Sıla dışında bu kez reklam filminde yeni ünlü isimler de yer alıyor. Didem Soydan, Hakan Kurtaş ve Uraz Kaygılaroğlu’nun Reno 2 serisini tanıttığı bu filmde Sıla’nın sesinden Orhan Veli’nin şiiri “Bir iş var”ı dinliyoruz. Reklam filminde ise Reno 2 serisinin “ultra geniş açı”, “ultra gece modu”, “ultra video sabitleme” gibi dikkat çeken özelliklerine görüntüler eşliğinde vurgu yapılıyor. Fotoğraf ve video yeteneklerinin öne çıkarıldığı videonun mottosu ise “Sıra dışı olmak #SeninYeteneğin“.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Reno 2 ailesinin Türkiye fiyatı

Reno 2 ailesi karşımıza Reno 2 ve Reno 2 Z olmak üzere iki farklı modelle çıkıyor. 6,5 inçlik ekranla gelen modeller ön kamerayı gövdeye gizliyor. Reno 2, 48 MP ultra net ana kamera, 13 MP telefoto lens, 8 MP geniş açı lens ve 2 MP mono lens ile geliyor. Reno 2 Z’de ise 48 MP ultra net ana kamera, 8 MP geniş açı lens, 2 MP mono lens ve 2 MP portre lensi bulunuyor. 5x hibrit yakınlaştırma yeteneğine sahip olan modeller Ultra Gece Modu, Ultra Video Sabitleyici gibi yetenekleri de barındırıyor.

Android 9’un son sürümüyle çalışan ColorOS 6.1 ile gelen modeller hızlı ve güvenli VOOC Hızlı Şarj 3.0 teknolojisinden besleniyor. Her iki cihazda da 4.000 mAh kapasiteli pil bulunuyor. OPPO Reno 2, 8 GB RAM ve 256 GB hafıza ile gelirken Reno 2 Z 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza sunuyor. Reno 2 ve Reno 2 Z sırasıyla 5.599 TL ve 3.799 TL‘ye satın alınabiliyor.