reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno 3

Şaşırtan sürpriz sızıntı; OPPO Reno 3 özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı

OPPO Reno 2 ailesinin tanıtılmasının üstünden daha çok az bir zaman geçti. Ancak daha şimdiden Reno 3 hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Reno ailesiyle yeni bir dönem başlatan ve Türkiye’de de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, Reno 2 ailesini beklenenden çok daha çabuk karşımıza çıkardı. Bu durum Reno 3 ailesi için de aynı olacak gibi görünüyor. Çünkü sağlam bir kaynaktan Reno 3 için ilk bilgiler geldi. Eğer bu kaynak haklıysa telefon 6,5 inç 90 Hz bir AMOLED ekran üstüne kurulacak. Yani çok akıcı bir deneyim sunacak orta seviye model, gücünü Snapdragon 735G işlemciden ve 8 GB RAM‘den alacak deniyor. 128GB / 256GB UFS 2.1 depolama seçenekleri sunulacak denilen cihaz, parmak izi sensörünü ise ekranına entegre edecek. Modelin kamera tarafı ise oldukça iddialı görünüyor. Yine aynı kaynağa göre Reno 3’ün arkasında dörtlü bir kurulum yer alıyor. Burada 60 megapiksel + 8 megapiksel + 13 megapiksel + 2 megapiksel sensörler bir araya geliyor. Yüksek ihtimalle köpek balığı yüzgeci formundaki ön kamerası 32 megapiksel olacak telefon, 30W VOOC 4.0 hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil üstüne kurulacak deniyor. OPPO Reno 3’ün fiyatı ise 8 GB RAM + 128 GB depolama için yaklaşık 470 dolar, 8 GB RAM + 25g GB depolama içinse yaklaşık 515 dolar olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO, Türkiye’de büyük adımlar atıyor

Firmanın Türkiye pazarındaki bilinirliği özellikle Sıla ile yapılan reklam kampanyası sonrasında ciddi şekilde artmış durumda. Bu açıdan yeni modelleri de büyük önem arz eden teknoloji devi firma, Reno 3 ailesi için biraz acele ediyor gibi görünüyor ancak telefonların hemen çıkacağı yönünde kesin bir bilgi yer almıyor.

Not: Görsel Reno 2’ye aittir.

İlgili Video