reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Reno8

OPPO Reno8 serisinden ilk resmi basın görseli de geldi

OPPO Reno8 ailesi bugün bir kez daha karşımızda yer alıyor. Reno8 serisinden ilk resmi basın görseli de geldi.

OPPO Reno8 ailesinden gelen yukarıdaki ilk resmi basın görseli, aktarıldığı kadarıyla üç veya daha fazla modelden oluşan ailenin ana modelini gösteriyor. Bu görsele göre Reno8 toplam dört farklı renkte geliyor ve ince kasada köşeli tasarımı benimsiyor. Arkasındaki üç farklı sensöre ve flaşa ev sahipliği yapan kamera modülü Find serisinden tanıdık genel telefon, tüm aile ile beraber ilk olarak Çin merkezli olarak tanıtılacak ve lansman 23 Mayıs tarihinde olacak. Bugün yapılan sızıntıya göreyse ailenin en üstünde Reno8 Pro Plus yer alıyor. “Plus” takısı olmadan gelme ihtimali de olan telefon, tekrar üzerinden geçmek adına 6,7 inç FHD+ 120 Hz OLED ekran üzerine kuruluyor ve gücünü MediaTek Dimensity 8100 MAX işlemciden alıyor. OPPO imzalı MariSilicon X ile donatılan telefon, 32 megapiksel ön kameraya sahip. Cihazın arkasında ise 50 megapiksel ana kameranın başı çektiği üçlü kurulum karşımıza çıkıyor.

80W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil üzerine kurulan Reno8 Pro Plus, 183 gram ağırlığında ve 7,34 mm’lik bir kalınlığı bulunuyor. Şimdilik üç farklı renkte geleceği iddia edilen telefon, stereo hoparlörler ile NFC’ye sahip ve gelişmiş bir titreşim motorunu da bünyesinde barındırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bugün de söylediğimiz gibi Reno8 serisi maalesef Türkiye’de hemen satılmayacak. Türkiye’ye henüz Reno7 serisi dahi gelmiş değil, OPPO Türkiye şu an Reno6 serisinin satışını yapıyor. Firma yeni modelleri Türkiye pazarına getirmekte yavaş kalıyor. Bunun arkasında ne olduğu ise maalesef açık olarak açıklanmıyor. Türkiye pazarında sevilen Çin merkezli firmalardan olan OPPO, Türkiye’de bir telefon fabrikasına da sahip.

Güncelleme: Evan Blass telefon için daha fazla resmi basın görseli yayınladı:

OPPO Reno8 Pro Plus yanında bu da ilginizi çekebilir: Samsung imzalı ilginç projektör Freestyle