reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

OPPO Reno8

OPPO Reno8 serisinin tasarım çizgisi tam olarak böyle olabilir

Türkiye’de resmi olarak yer alan isimlerden OPPO, Reno 7 serisinin üzerine bu yıl OPPO Reno8 serisini dahil edecek.

Advertisement

OPPO Reno8 serisinin tasarım çizgisi ise LetsGoDigital tarafından paylaşılan sayfada gördüğünüz örneklerdeki gibi olabilir. Bu patentler üzerinden karşımıza çıkan görseller, 2022’nin ortasında gelmesi beklenen telefonların özellikle arka kamera modülleriyle fark yaratacağını gösteriyor. Modellerin arkasında üç kamerayı çıkıntısız hale getiren bir büyük yükselti yer alıyor. Bu yapı telefonlara özgü bir tasarım dili verebilir.

Haklarında henüz herhangi bir başka bilginin yer almadığı OPPO Reno8 serisinin, en az üç farklı renkte gelecek üç farklı modelden oluşması bekleniyor. Orta üst seviyede iddialı olacak telefonlardan bir tanesinin 2022 bitmeden Türkiye’ye getirilmesi de bekleniyor. Ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyacak Reno8 serisinde, parmak izi sensörü işaretlere göre ekrana entegre edilecek ve bir 3.5mm kulaklık girişi de olacak gibi duruyor.

OPPO’dan yakında başka ürünler de gelecek. Örneğin firma 1-2 ay içerisinde karşımıza Find X5 Lite, Find X5 ve Find X5 Pro modellerini tanıtacak. Firmadan ayrıca yakında OPPO Pad isimli Android tablet modeli de gelecek. En son ilk katlanabilir telefonu Find N ile ses getiren firma, gelen bilgilere göre telefonları için kendi işlemcisini geliştiriyor ve uzun vadeli olarak bir otomobil üzerinde çalışıyor.

İlginizi Çekebilir: Gündemden düşmeyen insansı robot Ameca