reklamı kapat

POPÜLER

LG Wing

Ortaya çıkan şaşırtıcı akıllı telefon: LG Wing

 - Güncelleme: 12 Mayıs 2020 16:38

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, dikkat çeken bir telefon üzerinde çalışıyor. LG Wing isimli bu model çok farklı olacak gibi görünüyor.

LG, akıllı telefon pazarında çok fazla dikkat çekemiyor. Biliyorsunuz mobil departmanı sürekli olarak zarar açıklayan firma, yine de alanda aktif olarak yer alıyor. Bu bağlamda teknoloji devi ilginç bir telefon ile gündemde. LG Wing isimli bu telefon, öğrenildiği kadarıyla yukarıdaki gibi dönen ekranlı bir tasarımı benimsiyor. Normalde dikey olan ana ekran dönerek yatay hale geliyor ve böylece alttaki ikinci ekran ortaya çıkıyor. Bu tasarım birçok potansiyel kullanım senaryosu sunuyor ve genel olarak ilginç ve bazı durumlar için kullanışlı görünüyor. Genel olarak “bir tam bir de yarım ekran” üstüne kurulacak model, gerçek olacak mı ya da yakında satışa sunulacak mı bilinmiyor. Ancak fikir gerçekten ilginç duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Wing dikkat çekerken firmadan en son Velvet gelmişti

Hatırlamak adına gücünü Snapdragon 765G 5G işlemciden alan Velvet, hızlı şarj destekli 4.300 mAh pil kapasitesine sahip. İşlemcisini 8 GB RAM ile destekleyen ve artırılabilir 128 GB temel dahili depolaması olan Velvet, önündeki çentikte 16 megapiksel selfie kamerası taşıyor. Arkada ise bizleri 48 megapiksel ana + 8 megapiksel ultra geniş açı + 5 megapiksel derinlik kameraları karşılıyor. 167.1×74.0×7.85mm boyutlarında olan ve dört farklı renk seçeneği olan telefon, 180 gram ağırlığında. IP68 sertifikası bulunan LG Velvet, 6,8 inç 2460×1080 piksel gibi büyük bir POLED ekran üstüne kuruluyor.

İlgili Video