reklamı kapat

POPÜLER

Otomobil tutkunlarının heyecanla beklediği Baby Driver’dan yeni tanıtım filmi [Video]

Yönetmenliğini üstlendiği başarılı yapımlarla ismini geniş kitlelere duyuran Edgar Wright uzun bir aranın ardından geri dönüyor. Onun beyaz perdeye taşıdığı Baby Driver filminden yeni bir tanıtım paylaşıldı.

Hızlı ve keyifli müzikleri bir araya getiren Baby Driver’ın hikayesi Edgar Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği Blue Song isimli bir klibe dayanıyor. Burada Baby takma ismiyle anılan genç bir sürücünün hikayesine şahit oluyoruz. Çocukluğunda oldukça ciddi bir trafik kazası atlatan Baby bu korkusunu hazırladığı ve devamlı dinlediği müzik listeleri sayesinde yeniyor. Devamlı dinlediği müzikler sayesinde rakipsiz derecede hızlı ve becerikli bir şoföre dönüşüyor. Alışılmamış bir şekilde elde ettiği bu yeteneğini banka soyguncularını polise yakalanmadan kaçırmak için kullanıyor. Bir gün ideal kadınla tanışmasının ardından daha normal bir hayat sürmek istiyor. Fakat patronu onu bırakmamak için işleri yokuşa sürüyor. Son bir soygun teklifinde bulunuyor.

Bu filmin başrolünü The Fault in Our Stars ve Divergent serisiyle tanınan Ansel Elgort üstleniyor. Ona Kevin Spacey, Jon Hamm, Lily James, Eiza Gonzalez, Jon Bernthal ve Jamie Foxx gibi ünlü isimler eşlik ediyor.

Baby Driver dünya genelinde 28 Haziran’da izleyici karşısına çıkacak. Filmin ülkemizde 30 Haziran‘da vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan yeni tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.