reklamı kapat

POPÜLER

Otomobil tutkunlarını mest edecek “hızlı ve eğlenceli” film: Baby Driver [Video]

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Edgar Wright sonunda yeni bir yapımla geri dönüyor. Aksiyon sahneleriyle komedi unsurlarını harmanladığı Baby Driver filminden ilk tanıtımlar gün yüzüne çıktı.

Bu farklı yapımın başrolünde The Fault in Our Stars ve Divergent serisiyle tanınan Ansel Elgort yer alıyor. Bu genç oyuncuya Kevin Spacey, Jon Hamm, Lily James, Eiza Gonzalez, Jon Bernthal ve Jamie Foxx gibi isimlerin eşlik ettiğini görüyoruz. Film oyuncu kadrosuyla daha en baştan dikkat çekmeyi başarıyor.

Aslına bakarsanız Baby Driver, Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği Blue Song isimli bir müzik klibinden ilham alıyor. Ana kahramanımız genç olması nedeniyle Baby ismiyle anılıyor. Çocukluğunda ciddi bir trafik kazası geçiren Baby bu korkusunu yenebilmek için başarılı çalma listeleri hazırlıyor. Şarkılar sayesinde oldukça hızlı bir şoföre dönüşüyor. Bu yeteneğini de hırsızları banka soygunlarının ardından kurtarmak için kullanıyor. Fakat bir gün hayallerinin kadınıyla tanışmasıyla işler değişiyor. Kendini bu işlerden kurtarıp, normal bir hayata başlamayı hayal ediyor. Fakat patronu onu kolay kolay bırakmıyor. Son işi ters gideceği belli olan bir soygun oluyor.

Baby Driver’ın ülkemizde 25 Ağustos‘ta vizyona girmesi bekleniyor. Paylaşılan tanıtımlardan biri haberimizin girişinde, diğerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

VİDEO