reklamı kapat

POPÜLER

Porsche Baby Driver

“Porsche Top 5” serisi geri döndü! Üstelik Baby Driver ile [İzle]

Arada geçen uzun bir zamanın ardından seriye nefes kesen bir giriş yapan Porsche, karşımıza 918 Spyder ile birlikte Baby Driver’ı çıkarttı.

Porsche’nin resmi Youtube kanalı üzerinden düzenli olarak yayınladığı “Top 5” serisini hatırladınız mı? Evet şu, müze içerisinde yer alan birbirinden özel ve farklı araçların yer verildiği seriden bahsediyoruz. Sezon finali niteliğindeki son bölümünü Ağustos 2017’de izleme fırsatına eriştiğimiz serinin tüm bölümlerini, sıkı LOG takipçilerinin hatırlayabileceği üzere birlikte değerlendirmiştik. Uzun süredir kendisinden haber alamadığımız, artık “Acaba devamı gelmeyecek mi?” diye düşünmeye başladığımız seri beklenmedik bir anda yeni bölümüyle ortaya çıktı. Beş ay gibi bir süre boyunca bizleri bu keyiften mahrum bırakan Porsche’nin ise elinde sağlam bir “özür” kartı vardı.

Baby Driver, 918 Spyder koltuğunda

Son yıllarda izlediğimiz en başarılı macera filmlerinden birisi olan Baby Driver, otomobil meraklılarının da ayrıca ilgi duyduğu bir proje olarak kayıtlara geçti. Filmde Subaru Impreza‘sı ile nefes kesen bir gösteriyi sunan Baby’nin hikayesine konuk olduk. Aksiyon sahneleri kadar filmdeki oyunculuğuyla akıllarımızda yer edinmeyi başaran Ansel Elgort, bu kez Impreza’nın yerine 918 Spyder‘ın koltuğunda karşımıza çıkıyor. Yeni sezonun ilk bölümünde format değişikliğine gittiğini gördüğümüz Porsche, beş farklı otomobil yerine tek bir modelin öne çıkan beş özelliğine odaklanıyor. Markanın başarılı pilotu Lars Kern’in de eşlik ettiği keyifli videoyu haberin ana görseli üzerinden izleyebilirsiniz.