reklamı kapat

POPÜLER

lego, porsche 918 spyder

Son model otomobiller parçalara ayrıldı

Oyuncak sevgisini hala atamamış bir otomobil tutkunuysanız LEGO‘dan size iyi haberler var. Pistlerin dev isimlerinin son model otomobilleri üzerinde çalışan LEGO, çok yakında bu nadide parçaları oyuncak severlerle buluşturmaya hazırlanıyor.

lego, laferrari

Resmi sitede henüz yer almasa da sızan görseller, yeni LEGO paketlerinin hangi marka ve modele yer vereceğini gösteriyor. İlk paket Ferrari’nin 963 beygirlik süper otomobili LaFerrari’ye ait. Sınırlı sayıda üretilen otomobile erişmek bir hayli zor ancak en azından bu canavara LEGO parçalarıyla sahip olmak yine de eşsiz bir deneyim olacaktır. Bolca Ferrari logosunun bulunduğu LaFerrari paketinin içinde trafik lambası, ingiliz anahtarı ve yarış giysili bir sürücü yer alıyor.

lego, mclaren p1

İkinci paket 1000 beygire kadar güç üreten V8 motorlu McLaren P1’a ait. Bu pakette de ingiliz anahtarı, bariyer, kasklı bir sürücü ve 3 adet koni bulunuyor.

lego, porsche 918 spyder

Son paketimiz ise Porsche’nin 845 bin dolarlık hibrit otomobili Porsche 918 Spyder. Pakette sürücü, ingiliz anahtarı, bariyer ve damalı bayrak mevcut. Süper otomobillerin LEGO parçaları henüz resmi olarak duyurulmadığı için fiyatlar hakkında henüz bilgi bulunmuyor.