reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateView GT

Oyun monitörü Huawei MateView GT Türkiye’de satışa sunuldu

İlk tanıtımı uzun zaman önce yapılan gelişmiş monitör modellerinden Huawei MateView GT, Türkiye’de satışa çıkarıldı.

Huawei, monitör pazarında uzun zamandır aktif olarak yer alıyor. Hatta firmanın modelleri Türkiye’de de satılıyor. İşte bunlar arasına, yani Türkiye’de elde edilebilen seçenekler arasına bugün Huawei MateView GT de eklendi. Model için burada 5.499 TL resmi fiyat belirlendi.

Yukarıda gördüğünüz şık tasarımla gelen MateView GT, dediğimiz gibi direkt olarak oyuna odaklanıyor. 34 inç boyutunda 3440×1440 piksel 21:9 165 Hz’lik bir VA panele sahip monitör, 1500R kavisli hazırlanmış ve 350 nit parlaklık sunuyor.

1 milyardan fazla renk gösterebilen monitör modeli, özellikle oyun için olmasına rağmen yüksek renk doğruluğu da getiriyor. Bu sayede model video düzenleme gibi işlemler için de rahatlıkla kullanılabiliyor. MateView GT, elbette HDR desteğine de sahip ve HDMI 2.1 hariç güncel tüm portları bünyesinde barındırıyor.

Çok yönlü kontrolcüsü sayesinde menüleri arasında gezmenin kolay olduğu MateView GT, kişilerin oyun performansını artırmaya yönelik özellikleri de beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateView GT Türkiye’de ses getirebilir

Oyun severlerin dikkatini çekecek modelin, yurt dışında bacağında soundbar yer alan bir versiyonu da bulunuyor. Bu versiyonun Türkiye pazarına gelmesi ise şimdilik çok da olası görünmüyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın