reklamı kapat

POPÜLER

Huawei MateView GT

Huawei MateView GT

Huawei MateView

Huawei MateView

Huawei yeni monitörlerini tanıttı: “MateView ve MateView GT”

Huawei, bugün beklenen ürünlerini tanıtmaya başladı. Bunlardan ikisi dikkat çeken monitörler MateView ve MateView GT oldu.

Huawei, monitör pazarında uzun zamandır yer alıyor. Hatta firmanın modelleri Türkiye’de de satılıyor. İşte bunlar arasına eklenen MateView, “3:2” en boy oranına sahip.

Bu açıdan kare bir formda olan ve görebileceğiniz üzere oldukça ince çerçevelere sahip olan MateView, tam olarak 28,2 inç ekran boyutuna sahip ve 3840×2560 piksel çözünürlük sunuyor.

IPS panel kullanan 500 nit parlaklığa sahip MateView, 60 Hz yenileme hızı sunuyor ve çeşitli port girişlerini bacakta taşıyor. Standı kablosuz şarj destekli model daha çok profesyonel kullanıma odaklanıyor ve oyun için iyi bir tercih olmuyor.

Yeni tanıtılan modellerden MateView GT ise direkt olarak oyuna odaklanıyor. 34 inç 3440×1440 piksel 21:9 165 hz bir panele sahip monitör, 1500R kavise sahip ve 350 nit parlaklık sunuyor.

Genel olarak oldukça şık olan ürün, oyun için olmasına rağmen MateView gibi yüksek renk doğruluğu getiriyor ve bacak ünitesinde çift 5W gücünde bir soundbar taşıyor. Bu sayede harici hoparlör ihtiyacı ciddi oranda azalıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei MateView ve MateView GT dikkat çekti

Modellerin açıklanan fiyatları MateView için 730 dolar seviyesinde yer alıyor. MateView GT modelinde ise açıklanan fiyat 560 dolar olarak görünüyor.

Ürünlerin ileride Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Ancak bunun kesin olmadığını belirtelim.

Bu arada Huawei Smart Screen SE isimli bir televizyon da gelmiş durumda. 55 inç ve 65 inç ekranlara sahip 4K çözünürlükteki televizyon, yerleşik kameraya sahip ve HarmonyOS 2.0 kullanıyor. Bu modelin fiyatı 5129 dolardan başlıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın