reklamı kapat

POPÜLER

panasonic

Panasonic’ten dünyanın en küçük 6000 lümenli taşınabilir lazer projektör

Panasonic, dünyanın en küçük 6000 lümenli taşınabilir lazer projektör serisini kullanıcıların beğenisine sunuyor. 50.000 lümen parlaklık değeri sunan lazer projektör, yalnızca 7,2 kilogram ağırlığında.

Panasonic VMZ60 ve VMZ50 serileri, WUXGA (PT-VMZ60, PT-VMZ50, PT-VMZ40) ve WXGA (PT-VMW60, PT-VMW50) çözünürlüklerine sahip beş yeni model ile genişliyor. Projektörler, hafif ve kompakt tasarımları sayesinde şirketler ve eğitim merkezleri gibi bireyler arasında işbirliğinin sıkça gözlendiği ortamlarda kolayca taşınabiliyor.

Bu ürün serisi lambalı projektörlerden basit ekran projeksiyon ayarları bulunan lazere uygun fiyatla geçiş yapmak isteyenlere hitap ediyor. Projektörler, parlak ve keskin görüntüler için 4.500 ile 6.000 arasında lümen değerine sahip.

Mart 2019’da satışa sunulacak olan Panasonic VMZ50 ve Haziran 2019’da satışa sunulacak olan VMZ60 serileri, yeni soğutma teknolojisi sayesinde daha yüksek parlaklık aralığına rağmen bakım gerektirmeden 20.000 saat çalışabiliyor.

Projektörler, kısa yansıtma mesafeleri için 1,6 kat yakınlaştırılabilen zumlu merceğin yanı sıra geniş V/H mercek kaydırma özelliği sunuyor. Bu özellikleri ve esnekliği sayesinde küçük sınıflar,  toplantı odaları ve kısıtlı alanlarda  ideal bir projektör olarak dikkati çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4K destekli projektörler

Aynı zamanda tüm projektörler, 4K ve 30p sinyal girişini destekliyor. Böylece bu ürün serisi içerikleri en güncel görüntü kalitesiyle yansıtan, zamanın eskitemediği bir çözüm haline geliyor. Projektörün ne zaman Türkiye’de satışa sunulacağı ve satış fiyatının ne olacağı henüz açıklanmadı.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin Mi Mix 3 modeli