reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Premiere tanıtıldı; kısa mesafeli 4K lazer projektör

Samsung The Premiere 4K lazer projektörler için satış fiyatları açıklandı

Samsung’un geçtiğimiz haftalarda ürün gamına eklediği Samsung The Premiere 4K projektör modelleri için merak edilen fiyatlar da geldi.

Samsung The Premier kısaca hatırlamak adına LSP9T ve PSP7T olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Dünyanın ilk HDR10+ sertifikasına sahip olan model LSP9T 130 inç, PSP7T ise 120 inç görüntü verebiliyor. Yakın mesafeli çalışma yapısında olduğundan duvar ya da perdenin hemen önüne yerleştirilen ürünler, biraz büyük yapıda ve beyaz renkte hazırlanmış durumda. Özel tasarlanan Filmmaker Mode desteğiyle gelen The Premier serisi, Samsung’un kısıtlı teknik paylaşımına göre 2,800 ANSI lümen parlaklık getiriyor. İşte bu yıl sonunda satışa çıkacak modellerin yurt dışı fiyatları LSP9T için 6.499 dolar, PSP7T içinse 3.499 dolar seviyesinde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

4K lazer projektör modelleri Samsung The Premiere Türkiye’de de satılabilir

Samsung Electronics Görsel Teknolojilerden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Jongsuk Chu, ürünle ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Geçtiğimiz birkaç ayda, tüketicilerin evde daha fazla vakit geçirdiğine ve gündelik yaşam biçiminin değiştiğine tanık olduk. Televizyon, eğlencenin merkezine yerleşti, insanlar için bir egzersiz arkadaşı, iş arkadaşı ve haber kaynağı haline geldi. The Premiere ürünümüz, her türlü ev içi aktivitede ve salon tipinde kullanılabilmesini sağlayan yepyeni kompakt tasarımı, 4K görüntü kalitesi ve dar alanlar için yüksek ses seviyesiyle evde sinema deneyimini yeniden tasavvur ediyor.”

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli