reklamı kapat

POPÜLER

Samsung The Premiere tanıtıldı; kısa mesafeli 4K lazer projektör

Samsung The Premiere tanıtıldı; kısa mesafeli 4K lazer projektör

Samsung ürün gamına aşağıdaki ürünlere ek olarak kısa mesafeli 4K lazer projektör modelini de ekledi. İşte karşınızda Samsung The Premiere.

Günün sürpriz ürünü kesinlikle Samsung The Premier oldu. Kısa mesafeli 4K çözünürlükteki lazer projektör, aktarıldığı kadarıyla LSP9T ve PSP7T olmak üzere iki farklı versiyona sahip. Dünyanın ilk HDR10+ sertifikasına sahip olan model LSP9T 130 inç, PSP7T ise 120 inç görüntü verebiliyor. Yakın mesafeli çalışma yapısında olduğundan duvar ya da perdenin hemen önüne yerleştirilen ürün, biraz büyük yapıda ve beyaz renkte hazırlanmış durumda. Özel tasarlanan Filmmaker Mode desteğiyle gelen The Premier, Samsung’un kısıtlı teknik paylaşımına göre 2,800 ANSI lümen parlaklık getiriyor. Ürünün Samsung’un akıllı televizyonlarında kullandığı Smart TV platformunda olduğunu da belirtmek gerekiyor. Bu sayede birçok servise direkt olarak internete bağlanabilen projektörden ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kısa mesafeli 4K lazer projektör Samsung The Premiere için fiyat verilmiyor

Ancak modelin kesinlikle ucuz olma ihtimali bulunmuyor. Yakında tüm detaylarının ortaya çıkacağı tahmin edilen ürün, yüksek ihtimalle Türkiye’de de satılacaktır. Samsung bu tarz ürünlerini Türkiye pazarına getirmeyi kesinlikle unutmuyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni katlanabilir modeli