reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A42 5G

Samsung Galaxy A42 5G tanıtıldı; işte ilk açıklanan detaylar

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamına Samsung Galaxy A42 5G modelini de ekledi. Telefon fiyatıyla dikkat çekecek deniyor.

Samsung Galaxy A42 5G, firmanın standart tasarımıyla karşımızda. Bugün sürpriz şekilde birçok detayı tam olarak verilmeden lanse edilen telefon, elde ettiğimiz kısıtlı bilgilere göre 6,6 inç Super AMOLED ekran üstüne kuruluyor. Ön kamerayı bir ekran deliğinde taşıyan telefon, ilginç bir desenin kullanıldığı arka kısmında dörtlü kamera taşıyor. Burada tam olarak hangi kameraların kullanıldığı açıklanmazken, cihazın gücünü hangi işlemciden aldığı da maalesef henüz bilinmiyor. Burada Snapdragon 690 beklentisi bulunuyor ancak bu da henüz kesin değil. Bu konuda gerçekten garip bir çıkış gerçekleştiren Samsung, modeli isminde de geçtiği üzere 5G destekli olarak tanıtıyor. Galaxy A42 5G’nin fiyatı da maalesef henüz belli değil. Ancak kaynaklar Samsung dünyasındaki en ucuz 5G’li telefonun Galaxy A42 5G olacağını aktarıyor. Bunun da yakında resmen açıklanacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy A42 5G Türkiye’de satılmayacaktır

5.000 mAh pile sahip olduğu düşünülen telefon, yakında tüm detaylarıyla kendisini gösterecektir. Bu modelin 5G ağı Türkiye’de aktif olmadığından burada satılması beklenmiyor. Türkiye’de 5G konusunda 2021’de büyük adımların atılması bekleniyor. Bu tarz 5G’li cihazlar bu açıdan 2021 için önemli görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Canlı yayın yapanlar için harika uygulama