reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band rakibi Samsung Galaxy Fit 2

Xiaomi Mi Band rakibi Samsung Galaxy Fit 2 tanıtıldı

Teknoloji devi Samsung, giyilebilir ürün pazarına bir seçenek daha ekledi. Kısa süre önce Xiaomi Mi Band rakibi Samsung Galaxy Fit 2 geldi.

Giyilebilir pazarda aktif olarak yer alan firmalardan Samsung, uzun zamandır beklenen Samsung Galaxy Fit 2 akıllı bileklik ile karşımıza standart bir seçenek daha çıkardı. 159 mAh piliyle 15 günlük bir pil ömrüne sahip olan model, aktarıldığı kadarıyla 1,1 inç renkli AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Elbette su geçirmeyen ürün, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor, nabız ölçebiliyor ve uyku takibi yapabiliyor. Daha hafif kullanımlarda 21 güne kadar kullanım sunabildiği da aktarılan Galaxy Fit 2, Android yanında iOS cihazlarla da bağlantı kurabiliyor. Telefon bildirimlerini üzerine alabilen ve cihaz, şimdilik iki farklı renkte karşımıza çıkıyor. Ürünün fiyatı ise henüz açıklanmıyor. Ancak fiyatın yüzde 99 ihtimalle 100 dolar seviyesinde olacağı düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fit 2 öncesinde firmadan Galaxy Fit e gelmişti

Standart görünüşlü ürün bünyesinde renksiz bir 0,74 inç OLED ekran taşıyor ve birçok konuda aktivite takibi gerçekleştirebiliyordu. Bünyesinde bir nabız sensörü de yer alan akıllı bileklik, su geçirmiyor ve telefonunuzla bağlantı kurabiliyor. Bu bağlantı sayesinde telefonunuza gelen bildirimlerden haberdar olabiliyor, takvim bildirimlerini alabiliyorsunuz. Yaptığınız aktiviteyi otomatik olarak takip edebilen ürün, normal kullanımda 13 gün, biraz daha yoğun kullanımda ise 6-7 gün arası bir pil ömrü sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Festo’dan çok şaşırtıcı robotik sistem