reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fit 2

Türkiye’de de satılan Samsung Galaxy Fit 2 güzel özellikler kazandı

Xiaomi Mi Band rakibi Samsung Galaxy Fit 2 modeli için sürpriz bir adım atıldı ve güzel imkanlar getiren bir güncelleme yayınlandı.

Advertisement

Giyilebilir pazarda aktif olarak yer alan firmalardan Samsung, tanıtım uzun zaman önce yapılan Samsung Galaxy Fit 2 akıllı bileklik modelini Türkiye’de uzun zaman önce 279 TL‘den satışa çıkarmıştı. Şu an güncel olarak 299 TL üstüne satılan ürün, daha önce “artık güncelleme almaz” görüşünün merkezinde yer alıyordu. Ancak Samsung bugün herkesi şaşırttı ve cihaz için bir güncelleme yaptı. Bu güncelleme ile modele ilk olarak kamera kontrol imkânı geldi. Bu sayede akıllı bileklik artık bağlı Samsung akıllı telefonların kamerasını uzaktan kontrol edebiliyor. Bu özelliği çok fazla kullanan bulunuyor.

2 MB kadar ufak bir boyutu olan güncelleme sayesinde ip atlama sürecini de egzersiz takibi olarak kayıt altına alabilen akıllı bileklik, artık ana ekranda çıkan çağrı reddetme mesajı özelliğini de kullanıcılarına sunuyor. Üzerinden geçmek adına siyah ve kırmızı olmak üzere iki farklı rengi olan model, Xiaomi Mi Band karşısına iddialı olmaya çalışıyor.

159 mAh piliyle 15 günlük bir pil ömrüne sahip olan ürün, 1,1 inç renkli AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Elbette su geçirmeyen ürün, her türlü kalemde aktivite takibi yapabiliyor, nabız ölçebiliyor ve uyku takibi yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha hafif kullanımlarda 21 güne kadar kullanım sunabildiği da aktarılan Samsung Galaxy Fit 2, Android yanında iOS cihazlarla da bağlantı kurabiliyor. Telefon bildirimlerini üzerine alabilen ve cihaz, yurt dışında da sadece iki farklı renkte karşımıza çıkıyor.

Samsung Galaxy Fit 2 yanında bu da ilginizi çekebilir: Renault tarafından hazırlanan uçan araç çalışması