reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Fit e akıllı bileklik

Samsung’dan yolda olan Xiaomi Mi Band rakibi yeni Galaxy Fit

Teknoloji devi Samsung, giyilebilir ürün pazarına bir seçenek daha eklemeye hazırlanıyor. Yakında yeni bir Xiaomi Mi Band rakibi yeni Galaxy Fit geliyor.

Giyilebilir pazarda aktif olarak yer alan firmalardan Samsung, bu alanda çok fazla öne çıkamıyor. Giyilebilir dünyasında net olarak Xiaomi söz sahibi. Samsung daha çok akıllı saat pazarında ses getiriyor. Ancak bu durum firmanın yeni akıllı bileklik modelleri geliştirmediği anlamına gelmiyor. Söylendiği kadarıyla şirket direkt olarak Xiaomi Mi Band 5 karşısına çıkacak yeni bir Galaxy Fit üzerinde çalışıyor. Resmi FCC kayıtlarında ortaya çıkan yeni bileklik için şimdilik elimizde kısıtlı bilgiler mevcut. Sadece 154 mAh‘e pile sahip olduğu ortaya çıkan ürün, tasarımsal olarak yüksek ihtimalle yukarıdaki gibi görünüyor. Bir akıllı bileklikten beklenen her detaya sahip olacağı düşünülen olası adıyla Galaxy Fit 2, SM-R220 model numarası ile geçiyor ve yakında tam olarak detaylanacaktır deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band serisine rakip olarak firmadan en son Samsung Galaxy Fit e gelmişti

Direkt olarak Xiaomi Mi Band serisine rakip olan ürün, standart bir tasarıma sahipti. Bünyesinde renksiz bir 0,74 inç OLED ekran kullanılan model, birçok konuda aktivite takibi gerçekleştirebiliyordu. Bünyesinde bir nabız sensörü de yer alan akıllı bileklik, su geçirmiyor ve telefonunuzla bağlantı kurabiliyor. Bu bağlantı sayesinde telefonunuza gelen bildirimlerden haberdar olabiliyor, takvim bildirimlerini alabiliyorsunuz. Yaptığınız aktiviteyi otomatik olarak takip edebilen ürün, normal kullanımda 13 gün, biraz daha yoğun kullanımda ise 6-7 gün arası bir pil ömrü sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Festo’dan şaşırtıcı robot sistemi