reklamı kapat

POPÜLER

Volvo Selekt

İkinci el Volvo modellerinin resmi adresi; Volvo Selekt

Karşınızda, İsveçli otomobil devi Volvo’nun, kullanılmış otomobilleri güvenli bir şekilde sürücüler ile buluşturan adresi, Volvo Selekt.

Sıfır otomobillere ulaşmak belki de hiç olmadığı kadar zor. Artan fiyatlar ile birlikte sürücüler artık istediği marka veya modellerin kullanılmış versiyonlarını tercih ediyorlar. Hal böyle olunca güvenli birer satıcı bulmak da elzem bir durum haline geldi. İsveçli üretici, bu durumun bilincinde olacak ki kullanılmış otomobil satış platformu Volvo Selekt’i bir kez daha gözler önüne seriyor. Yetkiki teknisyerler eşliğinde kontrol edilen otomobiller gerekli olması durumunda orijinal Volvo parçaları kullanılarak satışa hazır hale getiriliyor. Aynı zamanda satış sonrası verilen garanti ve yol yardım hizmetleri de sürücülere önemli bir artı sağlıyor.

Volvo Selekt dikkat çekti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Volvo Cars’dan konu ile ilgili “Geçtiğimiz yıl Türkiye’de 6.227.461 adet kullanılmış otomobil satıldı. Birçok sektörde olduğu gibi otomobil satışları da dünya çapındaki pandemiden etkilendi. Bunun sonucunda kullanılmış otomobil satışlarının ivme kazanarak 2020 yılında 8 milyona ulaşacağını ön görüyoruz. Volvo’nun özelinde ise kullanılmış otomobil pazarında 2019 yılında, 34.698 adet araç satışı gerçekleşmişti. Bu satışların %57,34’ü yedi yaş ve üzerinde otomobillerde gerçekleştiği için, alışverişi daha güvenli hale getirmek adına Volvo Cars’ın, global tasarım anlayışı ve satış sonrası hizmetlerdeki yaklaşımını kullanılmış otomobil pazarındaki müşterilerimize de sunarak Selekt kriterimizi 5 yıldan 7 yıla çıkardık ifadelerine yer verdi.

İlginizi çekebilir

Bisikletle SUV’yi harmanlayan Karoq Velo