reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Band rakibi Samsung Galaxy Fit2 geliyor

Xiaomi Mi Band rakibi Samsung Galaxy Fit2 geliyor

Teknoloji devi Samsung, giyilebilir ürün pazarına bir seçenek daha eklemeye hazır. Çok ama çok yakında Xiaomi Mi Band rakibi Samsung Galaxy Fit2 geliyor.

Giyilebilir pazarda aktif olarak yer alan firmalardan Samsung, 5 Ağustos tarihinde Galaxy Watch 3 akıllı saati karşımıza çıkarıyor. Ancak firmadan artık yüzde 100 kesin olarak Samsung Galaxy Fit2 de geliyor. Resmi kayıtlarda açık şekilde görünen SM-R220 isimli model, söylendiği kadarıyla 5 Ağustos tarihinde kısaca üzerinden geçilme şeklinde dahi  tanıtılacak cihazlar arasında yer almıyor. Ancak etkinlikten birkaç hafta sonra resmi olarak duyurulacağı aktarılan ürün, Xiaomi Mi Band 5 gibi gelişmiş akıllı bileklikler karşısına sağlam bir seçenek olabilir deniyor. Resmi FCC kayıtlarında da görünen bileklik için 154 mAh‘e pile sahip olduğu dışında henüz bir teknik detay yer almıyor. Yukarıdaki gibi görüneceği düşünülen ve bir akıllı bileklikten beklenen her detaya sahip olacağı söylenen Galaxy Fit2, aktarıldığı kadarıyla Bluetooth 5.1 kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Band serisine rakip olarak Samsung alanda en son Galaxy Fit e modelini tanıtmıştı

Tasarımını yukarıda gördüğünüz ürün, bünyesinde renksiz bir 0,74 inç OLED ekran kullanıyor ve birçok konuda aktivite takibi gerçekleştirebiliyor Bünyesinde bir nabız sensörü de yer alan akıllı bileklik, su geçirmiyor ve telefonunuzla bağlantı kurabiliyor. Bu bağlantı sayesinde telefonunuza gelen bildirimlerden haberdar olabiliyor, takvim bildirimlerini alabiliyorsunuz. Yaptığınız aktiviteyi otomatik olarak takip edebilen ürün, normal kullanımda 13 gün, biraz daha yoğun kullanımda ise 6-7 gün arası bir pil ömrü sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Festo’dan çok şaşırtıcı robotik sistem