İZLEYENLERİ İÇİNE ÇEKİYOR
Şık siyah tasarımıyla izleyenleri kendine çeken TX-P42G20E, NeoPDP teknolojisinin yanı sıra 600 Hz Alt-alan Sürücü teknolojisine de sahip. Bu sayede temel görüntü kalitesini yenileyen TX-P42G20E, ayrıca kontrast seviyesini de geliştiriyor ve hareketli görüntülerin de fazlasıyla net olmasını sağlıyor. Böylece filmlerin aksiyon sahnelerinde herhangi bir detayı kaçırmayacak, spor saatlerinizde de büyük keyif alacaksınız. Full HD görüntüleri görüntüleyebilen TX-P42G20E, bağlantı desteğiyle de başarılı bir ürün. 4 adet HDMI bağlantısı bulunan cihaz, bunun yanı sıra üzerinde 2 adet USB girişi ve SD kart bağlantısına yer veriyor. Ayrıca halihazırda Ethernet girişi de bulunduran cihaz, böylece internete rahatlıkla bağlanabilmenize de olanak tanıyor. Bu sayede cihazın beraberinde getirdiği uzaktan kumanda üzerinde yer alan VIERA Cast vasıtasıyla YouTube, Picasa, Amazon Video ve daha pek çok servise oturduğunuz yerden ulaşabiliyorsunuz. Yine uzaktan kumanda üzerinde bulunan VIERA Link butonu ile de televizyonunuzun yanı sıra Blu-ray / DVD oynatıcınızı, ev sinema sisteminizi, fotoğraf makinenizi ve video kameranızı da yönetebilmeniz mümkün.
BAŞARILI ARABİRİM
PUANLAMA
-5YILDIZ-
ARTILAR
NeoPdP teknolojisi, 600 Hz Alt-alan Sürücü teknolojisi ile görüntü kalitesini yenilemesi, Avantajlı Güç Tüketimi modu ile enerji tüketimini göz önünde bulundurması.
EKSİLER
Kablosuz bağlantı desteği yok.
SONUÇ
TEKNİK ÖZELLİKLER
Ekran Büyüklüğü
• 42 inç
Çözünürlük
• 1920x1080p
Kontrast
Görüntüleme Oranı
Bağlantılar
• HDMI (4 adet), Scart (2 adet)
• Ethernet, USB (2 adet), SD kart, PC Input
• Kompozit video, komponent video
Enerji Tüketimi
• 280 W
Boyutlar
• 1029 x 654 x 82 mm