reklamı kapat

POPÜLER

Panasonic

Panasonic’ten 17 saate kadar pil ömrü sunan dizüstü bilgisayar: Toughbook 20

Panasonic, zorlu koşullara dayanıklı dizüstü bilgisayarı Toughbook 20 modelini güncelledi. Yeni model çok daha hızlı işlemci performansı ve uzun pil ömrü performansı vadediyor. Normalde tam dolu pille 8,5 saat kullanım süresi sunan bilgisayar ikinci pille birlikte pil ömrü 17 saate kadar çıkabiliyor.

Bilgisayardaki dokunmatik ekranında stylus etkileşimlerini etkinleştirmek için bir sayısallaştırıcı bulunuyor. Kızılötesi web kameraya ve Windows Hello desteğine de sahip olan bilgisayar gücünü Intel’in 1,2 GHz hızında çalışan yedinci nesil Intel Core i5-7Y57 işlemcisinden alıyor. 64 bit Windows 10 yüklü gelen bilgisayar 8 GB RAM’le gelse de 16 GB RAM’le de satın alınabiliyor. 256 GB veya 512 GB SSD desteği sunan bilgisayarın bağlantı noktaları arasında USB 3.0, HDMI, Ethernet, kulaklık girişi, MicroSD, SIM kart, Ethernet ve HDMI bulunuyor. Cihazın hedeflediği sektörler ve profesyoneller arasında arasında sigorta, filo yönetimi, araç kiralama, saha çalışanları, bakım ve servis teknisyenleri, telekomünikasyon çalışanları, kamu kurumları, savunma sanayi ve acil servisler yer alıyor.

Panasonic Toughbook 20, yüksek fiyatıyla dikkat çekiyor

Magnezyum gövdenin yanında IP65 ve MIL-STD 810G dereceli sertifikalarıyla oldukça dayanıklı bilgisayarın yurt dışındaki başlangıç fiyatı ise 3.100 dolar. Bilgisayarın Türkiye satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.